Steam indirimlerinde hangi oyunları aldınız veya alacaksınız?

Tomb Raider Anniversary Edition, Florence.

Almayı planladıklarım ise Travellers Rest ve Crysis 3.

Bu arada lafı açılmışken hangisi daha mantıklı olur acaba ? Crysis 3 mü yoksa Remastered Trilogy mi ? İlk iki oyun bende var.

Oxygen Not İnculuded, CS 1.6, Don't Starve Together, X Plane 11, Europa Universalis IV, Gang Beasts, Half Life, House Flipper, Paint the Town Red, Witch İt aldım. Şimdi RDR2 ve Batman Arkham Collection alacağım zamlardan önce aldığım son oyunlar.

Bu indirimde Detroit paket V Rising aoe 2 Definitive Edition ve dysmantle diye bir oyun aldım.
V Rising gerçekten güzeldi hoşuma gitti diğerlerine daha girmedim.
Bugün maaşımın yatmasını bekliyorum yatarsa Spider-Man alacağım dışarı çıkıp çiğ köfte falan yerim Steam'de 10 lira var 15 lira elime geçerse atarım Subnautica alırım :D. Kış indirimlerinde de Uncharted alarak sonlandırırım başka alacak oyun kalmadı çünkü.

Aslında Back 4 Blood ile Detroit paket arasında kararsızdım, Back 4 Blood l4D2'nin aynısı gibi dursa da vuruş hissi hoşuma gitmişti Detroit'ten yana hakkımı kullandım.

Bu indirimde Detroit paket V Rising aoe 2 Definitive Edition ve dysmantle diye bir oyun aldım.
V Rising gerçekten güzeldi hoşuma gitti diğerlerine daha girmedim.
Bugün maaşımın yatmasını bekliyorum yatarsa Spider-Man alacağım dışarı çıkıp çiğ köfte falan yerim Steam'de 10 lira var 15 lira elime geçerse atarım Subnautica alırım :D. Kış indirimlerinde de Uncharted alarak sonlandırırım başka alacak oyun kalmadı çünkü.

Aslında Back 4 Blood ile Detroit paket arasında kararsızdım, Back 4 Blood l4D2'nin aynısı gibi dursa da vuruş hissi hoşuma gitmişti Detroit'ten yana hakkımı kullandım.
Güzel seçimler.
Benim bu indirimde bağımsız oyunlardan favorim Mars Horizon oldu, uzay ajansı işletiyorsunuz, simülasyon oyunları arayanlara öneririm kesinlikle.

Aldıklarım:
Sacred Gold
Sacred 2 Gold
UNDYING
Unruly Heroes
The Walking Dead: The Telltale Definitive Series

Crusader Kings 3 almayı düşünüyorum. Ama Crusader Kings 2'deki gibi ek paket üstüne ek paket basarlarsa para dayanmaz diye çekiniyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı