Steam indirimlerinden tek kişilik hikayeli oyun önerisi

Bana Wallpaper Engine alabilirsin.

RDR 2 Türkçe yama var Technopat üzerinde isterseniz.

Aragami ve Aragami 2

Forest.

Valve Complete pack.

Dying Light 1 ve 2
Teşekkür ederim.
Türkçesi var ben oynuyorum.
Yarın RDR2 almayı düşünüyorum. Yamayı da buradan kuracağım sizde kurabilirsiniz. RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Kasım 2021)
Teşekkür ederim ama ben bu konularda biraz acemiyim, yani yaparken bir hata olursa nasıl düzelteceğimi bilmiyorum eğer hata olursa gidiyormuş galiba oyun(farklı bir forumda görmüştüm) öyle ise hiç riske girmeden İngilizceyi iyice öğrendikten sonra oynarım.
Assassin's Creed Odyssey'e de bakabilirsiniz. İndirimde 67₺ ve Türkçe yaması da var.
Mayhem Brawler var. Belki yapımcıya destek olmak istersiniz.
Teşekkür ederim.

Teşekkür ederim ama ben bu konularda biraz acemiyim, yani yaparken bir hata olursa nasıl düzelteceğimi bilmiyorum eğer hata olursa gidiyormuş galiba oyun(farklı bir forumda görmüştüm) öyle ise hiç riske girmeden ingilizceyi iyice öğrendikten sonra oynarım.

Attığım konuda kurulum videosu var kurulumu çok basit. Bir sorun çıkacağını düşünmüyorum tabii bir güncelleme gelip yama devre dışı kalmazsa. Bir hata olursa yamayı yapanların Discord sunucusundan ulaşıp yardım alabilirsiniz. Gidip gitmeme konusunda bir bilgim yok. Fakat bir hata alıp çözümünü bulamazsanız yama dosyalarını silerseniz tekrar İngilizce olarak oynayabilirsiniz diye düşünüyorum. En kötü ihtimalle silip tekrar yüklerseniz düzelir büyük ihtimalle. Gitmekten kastınız ban yemek ise eğer, offline oynarken ban yemezsiniz fakat Türkçe yama ile Online girmeye çalışırsanız ban yeme olasılığınız yüksek o yüzden Online girerken yamayı çalıştırmazsınız.

Attığım konuda kurulum videosu var kurulumu çok basit. Bir sorun çıkacağını düşünmüyorum tabii bir güncelleme gelip yama devre dışı kalmazsa. Bir hata olursa yamayı yapanların Discord sunucusundan ulaşıp yardım alabilirsiniz. Gidip gitmeme konusunda bir bilgim yok. Fakat bir hata alıp çözümünü bulamazsanız yama dosyalarını silerseniz tekrar İngilizce olarak oynayabilirsiniz diye düşünüyorum. En kötü ihtimalle silip tekrar yüklerseniz düzelir büyük ihtimalle. Gitmekten kastınız ban yemek ise eğer, offline oynarken ban yemezsiniz fakat Türkçe yama ile Online girmeye çalışırsanız ban yeme olasılığınız yüksek o yüzden Online girerken yamayı çalıştırmazsınız.
Mesela yama yüklenirken bir hata olunca düzeltilemiyormuş galiba. Teşekkür ederim yardımlarınız için.
Hayret kimse Witcher önermemiş. Ben önereyim.
Teşekkür ederim, Witcher serisi vardı.
Skyrim, Witcher 2 ve Witcher 3, RDR2, Assasin's Creed Origins, Odyssey, Valhalla, Bannerlord ilk aklıma gelenler bunlar.
Teşekkür ederim. Assasins Creed oyunları birbiri ile bağlantılı mı hocam daha önce hiç oynamadım da nasıl olur?

Teşekkür ederim ama ben bu konularda biraz acemiyim, yani yaparken bir hata olursa nasıl düzelteceğimi bilmiyorum eğer hata olursa gidiyormuş galiba oyun(farklı bir forumda görmüştüm) öyle ise hiç riske girmeden İngilizceyi iyice öğrendikten sonra oynarım.
Yama yüklerken hata falan olmuyor, başka forumların yaşadığı sorunlar onlar söylediğin gibi. Neden Rdr2 satmaya çalışıyorum sana bilmiyorum ama almak isteyen başka insanları kötü etkilemeni istemiyorum. :D Yama sağlıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı