Steam İndirimlerini Nasıl Buldunuz?

Hocam Psikolojin bozulmadı mı? Şu kuru kafalı Ateş tanrısı bölümün'deyim kafam karışıyor ve insanı ürpertiyor özellikle atmosferi bambaşka.
İlk defa oynucam eğer önceden oynamam gereken serileri varsa önce onları satın alıp oynamak isterim ☺️

Psikolojim zaten bozuk olduğu için etkilenmiyorum :D
Oyuna girmeye korkuyorum, Yarın sabah biraz oynarım :)
İlk defa oynucam eğer önceden oynamam gereken serileri varsa önce onları satın alıp oynamak isterim ☺
Hocam HellBlade yeni bir oyun, Serisi çıkar mı bilmiyorum ancak. Atmosferi çok farklı ve ses kalitesi çok muazzam, Oynayınca ne demek istediğimi anlayacaksınız.
İlk defa oynucam eğer önceden oynamam gereken serileri varsa önce onları satın alıp oynamak isterim ☺
Bir tane oyun hediye edersiniz artık :) (Steam Community :: Motionless İn White)

Game Pass için eğer Xbox yoksa kodları alamıyorsun sanırım. 3 gündür bekliyoruz mail.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence indirimler tam anlamıyla mükemmel. İlk gözüme çarpanlar bunlar başka ne alıcağıma henüz karar vermedim.

Dosya Ekleri

• 1574805833848.png
    1574805833848.png
    164,9 KB · Görüntüleme: 28
Bence indirimler tam anlamıyla mükemmel. İlk gözüme çarpanlar bunlar başka ne alıcağıma henüz karar vermedim.
Gear's 5 46 TL
The Crew 2 67 TL
Rage 2 98 TL
Xcom 2 55 TL
Tomb Raider Collection 75 TL
Life İs Strange Serisi Fiyatını bilmiyorum.
Rainbow Six Siege 41 TL
Far Cry New Dawn 79 TL
Dirt Collection 95 TL
Dark Souls 3 45 TL
Mortal Kombat 11 51 TL
HellBlade 16 TL
Bu oyunlara da göz atmalısın, Büyük indirimler oldu.

Gear's 5 46 TL
The Crew 2 67 TL
Rage 2 98 TL
Xcom 2 55 TL
Tomb Raider Collection 75 TL
Life İs Strange Serisi Fiyatını bilmiyorum.
Rainbow Six Siege 41 TL
Far Cry New Dawn 79 TL
Dirt Collection 95 TL
Dark Souls 3 45 TL
Mortal Kombat 11 51 TL
HellBlade 16 TL
Bu oyunlara da göz atmalısın, Büyük indirimler oldu.
Gear's var listede orda bir yazıdan dolayı görmediniz sanırsam. R6 var, Mortal kombat X var fakat sarmadı, diğer tavsiyelerinize göz atacağım. Far Cry serisi, Xcom' sevmedim. Yarış oyunlarınıda sevmiyorum. Teşekkürler tavsiyeniz için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı