Steam indirme hız limiti ayarlamak

Eki Görüntüle 951820

O kısım hala bug dolu ama problem değil. Kısıtlama yapmak istediğimde modem arayüzünden QOS aktif ediyorum veya gidip NetLimiter kullanıyorum işimi görüyor.
Konuyu açarken attığın bant genişliği kısmına nasıl ulaştın peki? Orjinal haline dönünce var fakat tema üzerinde hata olduğu için göremedim.

Konuyu açarken attığın bant genişliği kısmına nasıl ulaştın peki? Orjinal haline dönünce var fakat tema üzerinde hata olduğu için göremedim.
Temayı orjinal haline çevirip ordan yapmıştım. Daha sonra bant genişiğini değiştirmek istediğim zaman metro temasıydayken attığım SS de bulunan Throttle yazısının sağında çark var. Oraya tıklayıp ilgili ayar bölümüne ulaşmıştım.

Temayı orjinal haline çevirip ordan yapmıştım. Daha sonra bant genişiğini değiştirmek istediğim zaman metro temasıydayken attığım SS de bulunan Throttle yazısının sağında çark var. Oraya tıklayıp ilgili ayar bölümüne ulaşmıştım.
Hız sınırlama olayı geçenlerde ilk defa lazım oldu onda da bug yüzünden yapamamış olduk 😄 Yardımcı olduğun için teşekkürler 😊

Merhaba, konu aynı olmasa da yeni konu açmak yerine buraya yazmayı tercih ettim. Benim sorunum Steam'den indirme yaparken bir süre sonra 10mb/s gören hız 5-5.1 mb/s hıza düşüyor. 5G Wi-Fi'dan bağlanıyorum 2.4'e bağlanıp tekrar 5'e bağlanınca tam hızla indirmeye devam edip birkaç dakikaya tekrar hız düşüyor ve sadece Steam'de oluyor bu. Ne yapmam gerekir yardımcı olursanız sevinirim.
1618269506956.png

Merhaba, konu aynı olmasa da yeni konu açmak yerine buraya yazmayı tercih ettim. Benim sorunum Steam'den indirme yaparken bir süre sonra 10mb/s gören hız 5-5.1 mb/s hıza düşüyor. 5G Wi-Fi'dan bağlanıyorum 2.4'e bağlanıp tekrar 5'e bağlanınca tam hızla indirmeye devam edip birkaç dakikaya tekrar hız düşüyor ve sadece Steam'de oluyor bu. Ne yapmam gerekir yardımcı olursanız sevinirim. Eki Görüntüle 971767
Disk kullanımın ne alemde?

Yeni konular

Geri
Yukarı