Steam indirme hızı nasıl arttırılır?

Eagle

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Oyunu silmem gerekti ancak şimdi mouse aldım ve 1 haftalığına kullanacağım. Saat 12'den beri 5.4 GB yüklendi. Nasıl hızlı yüklerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hızlı indirmek için bir yöntem yok. İnternet hızını yükseltebilirseniz, tek çözüm bu.

IDM hızı arttırmıyor, parça parça ve farklı proxyler ile indirdiği için, sahip olunan hızı tam manasıyla kullanıyor.
Steam oyunlarını bu yöntemle indiremezsiniz. Steam zaten indirme konusunda başarılı bir altyapıya sahip.

IDM hızı arttırmıyor, parça parça ve farklı proxyler ile indirdiği için, sahip olunan hızı tam manasıyla kullanıyor.
Steam oyunlarını bu yöntemle indiremezsiniz. Steam zaten indirme konusunda başarılı bir altyapıya sahip.
Ben bu konuda şüpheliyim. Steam'den 10 indirme yapıyorsam 9'unda tam hıza ulaşamıyorum. IDM ile 10 indirmenin 10'unda tam hıza ulaşıyorum.

Steam indirme hızlarını farklı internet hızlarıyla tecrübe ettim. İndirme hızını etkileyen şey internetiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı