Steam İninal Karta İade Tutarını Aktarmadı

DizzyX1

Decapat
Steam'den indirimde Squad almıştım sıkıcı olduğu için iade talebi başlattım. İade edildi ama para kartıma gelmedi. 2 TL Steam cüzdanından vermiştim gerisini İninal kartımdan aldım. Steam cüzdanıma 2 TL geri geldi ama karta param gelmedi, ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne kadar oldu iade talebi oluşturalı? Ve saat kaç gibi?

Steam'den indirimde Squad almıştım sıkıcı olduğu için iade talebi başlattım. İade edildi ama para kartıma gelmedi. 2 TL Steam cüzdanından vermiştim gerisini İninal kartımdan aldım. Steam cüzdanıma 2 TL geri geldi ama karta param gelmedi, ne yapabilirim?

İadeyi yeni yaptıysanız hesabınıza hemen geçmeyecektir. Bugün cuma, pazartesi veya salı günü hesabınızda olur.

2 hafta beklemek gerekiyor.

Ne kadar oldu iade talebi oluşturalı? Ve saat kaç gibi?
25 Haziran 22:16
İadeyi yeni yaptıysanız hesabınıza hemen geçmeyecektir. Bugün cuma, pazartesi veya salı günü hesabınızda olur.
12 tane oyun iade ettim toplamda steame hepsi kütüphanemden kaldırıldığı anda ödendi ondan dolayı bir hata oluştuğunu düşündüm, cevabınız için teşekkürler

Bu yüzden direk kartla satın almayı sevmiyorum. İlk cüzdan kodu olarak alıp sonra oyunu alsaydınız keşke. 1 gün içinde paranız iade oluyor, öyle yaparsanız. 2 hafta bekleyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı