Steam inventory helper yüksek hesaplama yapması

mvefa

Hectopat
Daha fazla  
Dün 30 tane kapsül almıştım hepsini açtım ve tyloo parlak holo çıkarttım fiyatı 50 TL fakat Steam inventory helperda envanterimi 168 TL gösteriyor s. Tickerlardan başka itemim de yok. Ayrıca kalan stickerlarla beraber 168 TL etmiyor. Nedenini bilen varsa yardımcı olabilir mi?

1618476263737.png

1618476277222.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok dert edilecek bir şey değil, bende eklenti tüm Steam envanterini hesapladığı için sormuştum ama demek ki sorunun bununla alakası yokmuş. Fiyatlarda değişme olduysa eklentinin fiyatları güncel tutmamasıyla alakalı olabilir.

Çok dert edilecek bir şey değil, bende eklenti tüm Steam envanterini hesapladığı için sormuştum ama demek ki sorunun bununla alakası yokmuş. Fiyatlarda değişme olduysa eklentinin fiyatları güncel tutmamasıyla alakalı olabilir.
bende düşünüyorumki elimdeki sticker ileride çok değerlenicek şimdiden gösteriyor :D
şaka bi yana nedenini hiçbir yerde bulamadım tek ben bakınca değil başka insanlar baksa bile fiyatı yüksek gösteriyor

Dediğim gibi, eklenti ile alakalı bir sorun. Kendiniz takip etmelisiniz değerleri eklenti güncellenene kadar.

Bu tür eklentiler iki farklı parametre üzerinden bilgilerini güncelliyorlar.

Birincisi, en bilineni, genel market ortalamasına göre fiyatlandırma.

İkincisi, en düşük fiyata göre fiyatlandırma.

Eklentinin veri tabanına bilgiler girilirken fiyatlarda oynamalar vardı büyük ihtimal.

Geri
Yukarı