Çözüldü Steam İstek Listesi 3 oyun olmasına rağmen 4 oyun gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Steam istek listem'de şuanda 3 adet oyun bulunmakta.

Biliyorsunuz ki Steam Grand Prix olayı var ve bildiğim kadarı ile birinci gelen takımın istek listesindeki ilk 3 oyunu kullanıcıya veriyorlar.

Şuanda istek listemde gördüğünüz gibi 3 adet oyun var fakat yukarıda 4 yazıyor bunun sebebi ne olabilir ya da çözümü ?

Edit: Bazı arkadaşlar oyunlar DLC'leri ile birlikte geliyor kesin DLC kalmıştır onu da sil diyecekler ama DLC falan yok. Hepsini, her şeyi temizledim istek listemden sadece istediğim bu 3 oyun hariç.

410519

Buga girmiş olabilir. Malum steam'da yoğunluk çok.
Sorun edecek bir şey yok ama çözümü için steam'a reset atmanızı ve listedekileri kaldırıp yeniden eklemenizi tavsiye ederim, iyi günler.

Zamanında istek listesine eklediğin bir oyun kapanmış ya da steam kurallarını ihlal ettiğinden mağazadan kaldırılmış olabilir. Steam destek ile iletişime geçersen bu sorunu çözeceklerdir.

Son düzenleme:
Buga girmiş olabilir. Malum steam'da yoğunluk çok.
Sorun edecek bir şey yok ama çözümü için steam'a reset atmanızı ve listedekileri kaldırıp yeniden eklemenizi tavsiye ederim, iyi günler.
Listedeki oyunları kaldırıp yeniden eklemeyi kaç kere denedim zaten olmuyor. Steam'a reset atmak derken neyden bahsediyorsun hocam ?
Zamanında istek listesine eklediğin bir oyun kapanmış ya da steam kurallarını ihlal ettiğinden mağazadan kaldırılmış olabilir. Steam destek ile iletişime geçersen bu sorunu çözeceklerdir.
En kısa zamanda ticket atacağım bakalım ne olacak.
Sağ taraftaki bar en aşağıda değil. Aşağıya çekip baktığınızda ne çıkıyor?
Hiç bir şey çıkmıyor istek listesi ile alakalı metinler sorular falan filan herkeste olan şeyler kaydırma çubuğu ile alakası yok.
Sorun çözüldü arkadaşlar eğer bu sorunu yaşayan varsa şu yolu izlesin.

Steam > Geniş Ekran Modu > Mağaza > İstek Listesi

Bu adımı izlediğinizde istek listenizde görünmeyen oyun orada görünecektir kaldırdığınızda sorun çözülecektir.

Son düzenleme:
Bendede aynen boş sepette 1 oyun görünüyor.
Steam istek listem'de şuanda 3 adet oyun bulunmakta.

Biliyorsunuz ki Steam Grand Prix olayı var ve bildiğim kadarı ile birinci gelen takımın istek listesindeki ilk 3 oyunu kullanıcıya veriyorlar.

Şuanda istek listemde gördüğünüz gibi 3 adet oyun var fakat yukarıda 4 yazıyor bunun sebebi ne olabilir ya da çözümü ?

Edit: Bazı arkadaşlar oyunlar DLC'leri ile birlikte geliyor kesin DLC kalmıştır onu da sil diyecekler ama DLC falan yok. Hepsini, her şeyi temizledim istek listemden sadece istediğim bu 3 oyun hariç.

Eki Görüntüle 410519
Galiba buldum filtrelere bak bende mesala pes20 kendiliginden eklenmiş filtreleri kontrol et.

Dostum öncellikle teşekkür ederim , aynı durum bende vardı dediğin gibi yaptım 10 tane vardı göremiyordum. Geniş Ekran Modu açtım yaptım 4 tane diyor şimdi de girdim ayni şekilde hiç görünmüyor şimdi yardımcı olursan çok sevineceğim 😊

Yeni konular

Geri
Yukarı