Steam kâr ettiren oyun önerisi

Zup! Qop oik ve hentai serilerinden başka oyun bilen varsa kâr ettirecek yazabilir mi?

Vallahi hocam Zup serilerinin neredeyse hepsi 1.5TL kar ettirir ama Zup oyunlarının diğer oyunlara göre farkı bazen arka plan düşüyor öyle düşük şans değil %20 falan (arka planlar 20 TL - 100 TL) Idle Master kullanmanı öneririm fakat CS:GO gibi oyunları kara liste denilen yere atman lazım VAC yememen için şimdi link atsam ban yer miyim başka sorun varsa yazabilirsin. (Instagram atarsan yardımcı olabilirim)

Vallahi hocam Zup serilerinin neredeyse hepsi 1.5TL kar ettirir ama Zup oyunlarının diğer oyunlara göre farkı bazen arka plan düşüyor öyle düşük şans değil %20 falan (arka planlar 20 TL - 100 TL) Idle Master kullanmanı öneririm fakat CS:GO gibi oyunları kara liste denilen yere atman lazım VAC yememen için şimdi link atsam ban yer miyim başka sorun varsa yazabilirsin. (İnstagram atarsan yardımcı olabilirim)
Şu ana kadar yaklaşık 40-50 oyundan kart düşürme işlemi yaptım (ZUP serisinin hepsini yaptım) fakat arkaplan düşmedi hiç.

Vallahi hocam Zup serilerinin neredeyse hepsi 1.5TL kar ettirir ama Zup oyunlarının diğer oyunlara göre farkı bazen arka plan düşüyor öyle düşük şans değil %20 falan (arka planlar 20 TL - 100 TL) Idle Master kullanmanı öneririm fakat CS:GO gibi oyunları kara liste denilen yere atman lazım VAC yememen için şimdi link atsam ban yer miyim başka sorun varsa yazabilirsin. (Instagram atarsan yardımcı olurum
abi ıdle masterda bana dc den yardım edebilcek varmı ban yememk için birde ıdle master 5 kart olan oyunlar varya mesela 3 kart düşüyor ıdle master 5 kartıdamı düşürüyor

Geri
Yukarı