Steam kâr ettiren oyunlar

Alf0nz0

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar biraz param var onu katlayıp Game Dev Tycoon alacağım. Kâr yapabilecek oyunlar önerirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu oyun mu?
1658754674781.png

Eğer bahsettiğiniz şey kart ile katlamaksa baya kazandım bu yoldan. 3 TL'yi 110 TL yaptım. Öncelikle İdle Master uygulamasını indirin. Daha sonra ayarlardan kilit işaretine basıp, tarayıcınızdaki çerez bilgilerinden Steam Community'deki gerekli bilgileri yapıştırıp giriş yapın. Steam kütüphanenizde bulunan ancak kartları daha alınmamış oyunlardan kart kasmaya başlar. Bunun dışında elinizdeki parayla 1 TL'lik oyunlar almanız gerekiyor. Bilindik olan Zup! serisi alınabilir ancak şuan indirim yok. 2 TL'den kar yapmanız zor. 1 TL'lik fazla kar edebileceğiniz oyunlardan başlayalım. Direk isim veremem ancak Steam'de mağazaya gelin, daha sonra büyütece basın. Herhangi Bir Ücrette'yi 10 TL altı yapın. Daha sonra bulabildiğiniz fazla değerlendirmeli ve tıkladığınızda sağ tarafta Steam Koleksiyon Kartları yazan 1 TL veya 1.30 TL gibi fiyatta olan oyunları alın. Uygulamada oyunları güncelle gibi bir yazı olacak, ona basın. Yeni aldığınız oyunları otomatik olarak algılayıp çalıştırmaya başlayacak. En az 2, en fazla 4 - 5 saat sonra tüm kartları düşürür. Düşen kartları pazardak fiyatının 1 kuruş aşağısına veya en düşük fiyatına koyarak satış yapın. Muhtemelen 1 TL kar edersiniz. Ayrıca ileride fazla değerlendirmeli oyunlar bitince az değerlendirmeli 1 TL'lik oyunlardan da Kâr edebilirsiniz. Daha fazla oyunla daha fazla kart katlayın ve daha fazla satış yapın. Eğer dediklerimi doğru uygularsanız yeterli paranız olur. Bunun dışında anlamadığınız bir yer veya ek olarak sorunuz varsa yazabilirsiniz. YouTube'da da fazlasıyla içerik var Idle Master ile alakalı ama fazla açıcı değiller. Şahsen ben kendim çözdüm.

Ek olarak tarayıcınıza Steam Inventory Helper uzantısını da yükleyeblirsiniz. Gerek 1 TL'lik oyunları ararken gerek ise envanterinizdeki kartları satarken çok yardımcı oluyor. Kurcalayarak anlayabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı