Steam kâr ettiren oyunları gösteren site var mı?

CemGürsoy

Decapat
Daha fazla  
Steam'de kar ettirecek oyunları gösteren site var m? Mesela siteye giriyorsunuz site diyor ki bu oyun 5TL ama kart satarsan minimum 10TL kazanırsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'de kar ettirecek oyunları gösteren site var m? Mesela siteye giriyorsunuz site diyor ki bu oyun 5TL ama kart satarsan minimum 10TL kazanırsın.
O kadar yüksek kazançlar kart düşürerek tek oyunda elde edilmez, 1tllik oyundan 1.5tllik kart düşürür 0.50 kuruş net karınız olur en azından istisnalar haricinde 5tllik oyundan 10tl kazanma gibi bir şansınız yok, bahsettiğim oyunlardan 100-200 tane aldığınız takdirte 50-100tl arası kazanç elde edebilirsiniz tabii ki o kartları düşürmek için uzun süre cihazınızı açık bırakmanız lazım idlemaster benzeri bir uygulama kullanırken.
Edit: Steam satarken bir miktar vergi kesiyor bunuda hesaba katarsanız kazancınız daha da düşecektir.

Varmı bilmiyorum ama sana bi oyun öneririm öle outdrive oyunu indirimde 2rl ye aldım 15tl lik kart verdi
İstisna olarak bahsettiğim durum normalde kart değerleri yüksek, veyahut daha doğrusu direkt olarak pahalı oyunların kartlarıda yüksek oluyor ve bu tarz oyunlar pek sık indirime girmez girse bile arkadaşa düşen kart büyük ihtimalle parlak karttır düşme olasılığı çok düşüktür ayrıca kendi tecrübemden söyleyeyim 250'ye yakın oyun alarak kart düşürdüm 2 tane parlak kart düştü (Her oyundan minimum 3 kart düşüyor, daha fazlasıda olabilir)
Edit: Genellikle bu parlak kartlar fiyatının çok altına satılıyor, pek talep gören kartlar değil 15tl gözüken kartı 1-2 hafta pazarda kalıp satılamayabiliyor yarı fiyatından daha aza koymak gerekebiliyor bazen.

O kadar yüksek kazançlar kart düşürerek tek oyunda elde edilmez, 1tllik oyundan 1.5tllik kart düşürür 0.50 kuruş net karınız olur en azından istisnalar haricinde 5tllik oyundan 10tl kazanma gibi bir şansınız yok, bahsettiğim oyunlardan 100-200 tane aldığınız takdirte 50-100tl arası kazanç elde edebilirsiniz tabii ki o kartları düşürmek için uzun süre cihazınızı açık bırakmanız lazım idlemaster benzeri bir uygulama kullanırken.
Edit: Steam satarken bir miktar vergi kesiyor bunuda hesaba katarsanız kazancınız daha da düşecektir.
knk iyide ben bunu sormadım orada lafın gelişi söyledim sorduğum şey böyle bir site var mı bende sistemin nasıl olduğunu biliyorum

Varmı bilmiyorum ama sana bi oyun öneririm öle outdrive oyunu indirimde 2rl ye aldım 15tl lik kart verdi
direk aldım steam pazarı çok karlı teşekkürler

knk iyide ben bunu sormadım orada lafın gelişi söyledim sorduğum şey böyle bir site var mı bende sistemin nasıl olduğunu biliyorum

direk aldım steam pazarı çok karlı teşekkürler
Outdrive kartları şuan 50kr, artık o işler geçti pek kâr edemezsin, o tür bir sitede bildiğim kadarıyla yok, zaten kullandığın elektriğe yazık.

Yeni konular

Geri
Yukarı