Steam kart düşürerek kâr yaptıracak oyun tavsiyesi

berffynr

Decapat
Selamlar herkese, Archi Steam Farm uygulamasını kullanıyorum kart düşürmek için fena da değil gibi. Bu arlar finallerim olduğundan bilgisayar başında cok vakit geçireceğim ve boş durmak yerine alttan biraz da olsa Steam Cüzdanı kazanmak istiyorum. 3.72 TL bakiyem var Steam'de. Kartları düşürüp sattığımda bana kâr ettirebilecek oyunları söyleyebilir misiniz? Bütçe dahilinde lütfen :p

Selamlar herkese, Archi Steam Farm uygulamasını kullanıyorum kart düşürmek için fena da değil gibi. Bu arlar finallerim olduğundan bilgisayar başında cok vakit geçireceğim ve boş durmak yerine alttan biraz da olsa Steam Cüzdanı kazanmak istiyorum. 3.72 TL bakiyem var Steam'de. Kartları düşürüp sattığımda bana kâr ettirebilecek oyunları söyleyebilir misiniz? Bütçe dahilinde lütfen :p
Zup serisi.

• Oik
  • Zup
  • Tok
  • Qop
  • Into The Gloom
  • Survive in Space
  • Starion Tactics
  • Neon Prism
  • Hungry Flame
Bu oyunların kartları size kâr ettirecek kadar para kazandıracaktır. Ayrıca indirim döneminde bütçenizi aşan önerdiğim oyunları da alabilirsiniz. Tavsiyem, pazara bakın ve kaç adet kartın satışta olduğunu görün ona göre fiyata koyun. Çünkü bir kart 1 ₺ ise ve 5 tane varsa, 6. kişinin kaç paraya alacağını siz belirlersiniz. biraz uzun sürebilir, örneğin ben 2 haftada pazar fiyatının 2 katına sattım. Ama siz zaten anlık para değil, uzun vadede para kazanmak istiyorsunuz Steam üzerinde. Tavsiyem bunlar.

Arkadaş edinmek güzel Steam adını söylersen istek atabilirim birkaç takas yaparız sana ücretsze bile satarım yani :D
Sanmıyorum. İsterseniz size 1 tane atabilirim steam'den eklerseniz.
Steam linkimi bırakayım ama sadece arkadaş olmak kafi. Ücretsiz şeylere gerek yok ^^

İndirimde alırsanız Postal 2 nin kartları güzel satılıyor.
Daha önce Postal ı soynamıştım teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı