Çözüldü Steam kart düşürme uygulaması önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Reayze45

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 580 8GB Ryzen 5 1600 AF Corsair 16GB RAM 2X8 2133mhz. Asus B450M-K
Yaz indirimleri geldi. Kartlardan kar ettirecek oyunları satın aldım ama Idle Master çalışmıyordu. Var mı bildiğiniz aktif kart düşürme uygulaması?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Giriş yapılmıyor hocam :/
  1. Tarayıcınızı açın.
  2. Ayarlarına gelin.
  3. "Gizlilik ve güvenlik" kısmında "Çerezler ve diğer site verileri" diye bir bölüm olacak. Oraya gireceğiz.
  4. "Çerezler ve diğer site verileri" yerinde "Tüm çerezler ve site verilerine göster" kısmına giriyoruz.
  5. Buradan arama yerine "steam" yazıyoruz. Birkaç saniye bekleyince karşımıza alakalı sonuçlar çıkıyor.
  6. "steamcommunity.com" sitesine ait olan verileri açıyoruz.
  7. "sessionid" ve "steamLoginSecure" yerindeki verileri (içerik yazan yeri) kopyalayıp "Idle Master"daki "Dosya" yerinden "Ayarlara"giriyoruz ve sol altta "Kilit işareti"var ona basın ve ilgili yere kopyaladığınız içerikleri yazın ve "Güncelle"tuşuna bastıktan sonra giriş yapmış olucaksınız.
Giriş yapılmıyor hocam :/
  1. Tarayıcınızı açın.
  2. Ayarlarına gelin.
  3. "Gizlilik ve güvenlik" kısmında "Çerezler ve diğer site verileri" diye bir bölüm olacak. Oraya gireceğiz.
  4. "Çerezler ve diğer site verileri" yerinde "Tüm çerezler ve site verilerine göster" kısmına giriyoruz.
  5. Buradan arama yerine "steam" yazıyoruz. Birkaç saniye bekleyince karşımıza alakalı sonuçlar çıkıyor.
  7. "sessionid" ve "steamLoginSecure" yerindeki verileri (içerik yazan yeri) kopyalayıp "Idle Master"daki "Dosya" yerinden "Ayarlara"giriyoruz ve sol altta "Kilit işareti"var ona basın ve ilgili yere kopyaladığınız içerikleri yazın ve "Güncelle"tuşuna bastıktan sonra giriş yapmış olucaksınız.

Çözüm
  1. Tarayıcınızı açın.
  2. Ayarlarına gelin.
"steamLoginSecure"' kısmını bulamadım sessionid bulabilidim ama uygulama steamparental da istiyor

"Steamloginsecure"' kısmını bulamadım sessionid bulabilidim ama uygulama steamparental da istiyor.

Steam'e ait tüm çerezleri silin tekrar giriş yapın tarayıcıdan Steam'e. O şekil bulursunuz.
Diğer soruna gelecek olursak. Sadece ilk iki seçeneği doldurun.

1656960969156.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı