Steam kart düşürmüyor

Ryujin

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar. Başlıkta da göründüğü üzere Steam kütüphanemde olan hiçbir oyunda kart vermiyor. Kütüphanemde olan oyunlar ve saatleri şu şekilde;
Need for Speed Payback: 45.8 saat
CS:GO: 435.1 saat
ETS 2: 86.4 saat
Half-Life 2: 13.8 saat
My Summer Car: 44.2 saat
Need for Speed 2015: 27.8 saat
World of Tanks Blitz: 21.2 saat.

Need for Speed Payback arkadaşımın hediye ettiği bir oyun. Saatler mi az acaba? Çok anlamıyorum, sizlere sormak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kart düşürmek için uygulamalar var onları kullanın ben telefonda iddle daddy diye bir uygulama kullanıyorum otomatik olarak hangi oyunda ne kadar kart varsa düşürüyor.

Kart düşürme hakkı kalmamış olabilir. Ya da oyunun kartları yoktur. Steam profili üzerinden rozetler sayfasını açın. İlgili oyunun rozet bölümünü bulun. Sağ üstte gözükür, kaç tane kart düşürme hakkınız kaldığına bakın:

kart düşürme.png

Steam profiline gel seviyenin üstüne tıkla aşağıya in. Sana hangi oyundan ne kadar kart düşürme hakkın olduğunu yazar. Normalde çoktan düşmeleri lazımdı.

Kart düşürme hakkı kalmamış olabilir. Ya da oyunun kartları yoktur. Steam profili üzerinden rozetler sayfasını açın. İlgili oyunun rozet bölümünü bulun. Sağ üstte gözükür, kaç tane kart düşürme hakkınız kaldığına bakın:

Eki Görüntüle 1078604
Dediğiniz yere geldim bana daha önce hiç kart düşmedi hiçbir oyundan. Fakat hepsinde kart hakkın kalmadı diyor. Hiç bir oyundan kart düşmedi bu zamana kadar.

Dediğiniz yere geldim bana daha önce hiç kart düşmedi hiçbir oyundan. Fakat hepsinde kart hakkın kalmadı diyor. Hiç bir oyundan kart düşmedi bu zamana kadar.

CS:GO gibi bazı oyunlarda harcama yapmak gerekiyor kart hakkı kazanmak için, sorun bu olabilir. Gerçi her oyunda geçerli değil bu durum. Neden olduğunu bilmiyorum, ama kart hakkınız kalmadı yazıyorsa kart düşüremezsiniz.

CS:GO gibi bazı oyunlarda harcama yapmak gerekiyor kart hakkı kazanmak için, sorun bu olabilir. Gerçi her oyunda geçerli değil bu durum. Neden olduğunu bilmiyorum, ama kart hakkınız kalmadı yazıyorsa kart düşüremezsiniz.
CS:GO da yaklaşık 70 80 tl toplam harcama yapmışımdır. Gerçekten garip bir sorun. Steam de ilgili kişilere de ulaşmayı deneyeceğim. Herhangi bir çözüm yolu bulursanız lütfen yazın. Biraz araştırdım bu sorunu yaşayan benden başka insanlar da var.

CS:GO da yaklaşık 70 80 tl toplam harcama yapmışımdır. Gerçekten garip bir sorun. Steam de ilgili kişilere de ulaşmayı deneyeceğim. Herhangi bir çözüm yolu bulursanız lütfen yazın. Biraz araştırdım bu sorunu yaşayan benden başka insanlar da var.

Tamamdır. Gözden kaçırdığım bir yer olabilir, bulursam yazarım size.

CS:GO'da yaklaşık 70 80 TL toplam harcama yapmışımdır. Gerçekten garip bir sorun. Steam de ilgili kişilere de ulaşmayı deneyeceğim. Herhangi bir çözüm yolu bulursanız lütfen yazın. Biraz araştırdım bu sorunu yaşayan benden başka insanlar da var.

Her oyun kart düşürme hakkı vermiyor, onları kendiniz pazardan satın alıp işlemeniz lazım bu bir hata değil düz tercih meselesi, oyununuzda hakkınız yoksa çare yoktur. Varsada zaten birkaç saatte düşer.

Yeni konular

Geri
Yukarı