Steam "Kart hakkınız kalmadı" Sorunu

WestlerExplosion

Hectopat
Daha fazla  
Steam'de profilimi özelleştirmek için seviye atlamak istiyorum ve bunun için rozet kazanmam gerek. Fakat profilime baktığımda her oyunun başında "Kart hakkınız kalmadı" yazıyor. Bu sorunu nasıl aşabilirim?

O oyun için daha fazla kart kazanamayacağınız anlama geliyor. Setin devamını Topluluk Pazarından satın alabilirsiniz.

O oyun için daha kart kazanamayacaksınız. Koleksiyonu tamamlamanız için topluluk pazarından eksik kartları almanız gerekiyor. Bir nevi Steam'in para kazanma yöntemi. Her satıştan para kazandığı için...

Ben haftalık olarak yenileniyor diye biliyordum. Her seferinde eksik kalan kartları satın almam mı gerekiyor? Yok artık.

Ya hayır ben oyun alıyorum 4TL ye içinden 3 tane kart düşüyor 15 kuruşluk kalanını da sen satın alacaksın rozet istiyorsan diyor bu mudur hocam? Böyle ise böyle işin içine.
Ama o kartları 4₺ nin yanında bir hediye veriyor gibi düşün, oynadıkça düşen bir hediye. Bu arada eğer amacın kart toplamaksa para verip alma, internette fazlaca bedava key dağıtan site var oradan bir yerden keyleri topla. Düşen kartları istersen sat istersen tamamla.

Steam'de profilimi özelleştirmek için seviye atlamak istiyorum ve bunun için rozet kazanmam gerek. Fakat profilime baktığımda her oyunun başında "Kart hakkınız kalmadı" yazıyor. Bu sorunu nasıl aşabilirim?
seviye kasmak istiyorsan bunun için çeşitli botlar mevcut senin envanterinin içindeki cevher ve keylere karşılık level atlattırıyor 4 5 liralık oyun alacağına ağlayacağın levele göre cevher al takas et botla paşalar gibi atla levelini

Geri
Yukarı