Steam "Kart hakkınız kalmadı"

Prelüd

Hectopat
Merhaba, iyi forumlar.

Dün indirimlerden kendi hesabıma, kendi cüzdanımdaki parayla Hotline Miami aldım. Oyunun koleksiyon kartları da aktif. Normalde 3 tane kart düşürmem gerekliydi fakat oyunu 7 saat oynamama rağmen hiç kart düşmedi. Kart düşürmememe rağmen oyunun kart ekranında "hiç kart hakkınız kalmadı" yazıyor. Ayrıca oyunun global başarımları ile benimkini kıyaslamak istediğimde de bu oyunun bende mevcut olmadığını söylüyor. Bir sıkıntı olduğu malum. Yaşayanlarınız var mıdır, nasıl çözebilirim?

1624708550455.png

1624708563492.png

Steam'in 5 dolar ve 9 dolar sınırı var bu kadar harcamadıysan düşüremezsin (yanlışım olabilir)
Steam'i yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum ve o 5$ limitini hesabımı açtığım anda geçtim. Daha önce aldığım oyunlardan kart düşürebiliyordum zaten. Onunla alakalı değil.

Merhaba, iyi forumlar.

Dün indirimlerden kendi hesabıma, kendi cüzdanımdaki parayla Hotline Miami aldım. Oyunun koleksiyon kartları da aktif. Normalde 3 tane kart düşürmem gerekliydi fakat oyunu 7 saat oynamama rağmen hiç kart düşmedi. Kart düşürmememe rağmen oyunun kart ekranında "hiç kart hakkınız kalmadı" yazıyor. Ayrıca oyunun global başarımları ile benimkini kıyaslamak istediğimde de bu oyunun bende mevcut olmadığını söylüyor. Bir sıkıntı olduğu malum. Yaşayanlarınız var mıdır, nasıl çözebilirim?

Eki Görüntüle 1084256

Eki Görüntüle 1084257

Çözümü yok ben de almıştım zamanında iki oyunu 10 TL'ye ama yok bir buga girdi mi gg oluyor oyun Idle Master vb programlar da görmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı