Steam kartları nasıl düşürülür?

Korkacak bir sey yok. Gayet güvenilir ve herhangi bir yasaklanma alma durumu da bulunmuyor.
"Idle programları kullanmak yasaktır" diye bir politikaları yok biliyorum ama sonuçta şifreni 3.parti programlarla paylaşıyorsun. Ve bildiğim kadarıyla hesap paylaşımı yasak. Bundan korkuyorum.

Bu aralar araştırıyorum biraz ama biraz da korku var içimde. Nasıl güvenilir mi bu programlar? Kaç aydır kullanıyorsunuz?

Hocam bugün ilk defa Idle Master kullandım gerçekten düşürüyor. Ban yememek için yapman gereken kütüphanendeki VAC'lı oyunları kara listeye alman yeterli.

ama biraz da korku var içimde .
Idle Master Steam Achivement Manager gibi şeyler üçüncü partidir ve Kullanıcı Sözleşmesinde üçüncü parti yazılımların yasak olduğu belirtiliyor. Bu programları kullanan kitle düşündüğünden büyük. Türkiye'de olmasa bile yabancı yayıncıların büyük bir kısmı bunları kullanıyor. Valve sadece seni yasaklamaz. Yasaklanma olacaksa büyük bir ban dalgasında ünlü insanlar dahil yüz binlerce hesap yasaklanır. Bu da Valve'yi içinden çıkamayacağı bir duruma sokar. En basiti Steam Achivement Manager kullanan hesaplar şikayet edilse bile eğer team fortress 2'de başarımları tamamladıysa sadece başarımdan kazanılan envanter öğeleri siliniyor(Bizzat yan hesabımda bu durumu yaşadım.) Idle Master ve ya Steam Achivement Manager'ı Valve zaten biliyor ama müdahale edemeyecek boyuta gelecek kadar yayıldı. Tüm SAM kullanıcılarını başarım kazanım tarihlerinden algıladılar dersek Zup oyununda bir aşamayı geçtiğinizde onlarca başarım geliyor ve bu yüzden hatalı yasakların ardı arkası kesilmez. Konudan biraz saptık ama Valve oyunlarını kara listeye almanızda hiç bir işe yaramıyor. Eğer Idle Master yasak olsaydı sadece kullanmanız yeterli olurdu. Bahsedilen oyunlar VAC sistemi dahilinde olduğu için bir kaç kişinin daha bilgili durmak için söylediklerinden ibaret. VAC bir hile sistemi ve sadece kart düşürüyorsun. Hiç bir şekilde İdle Master veyahut SAM kullandığın için yasaklanma ihtimalin yok. İndir SAM'i aç tüm başarımları aç Idle Master'ı yap farmingini karışamazlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı