Steam karttan minimum yükleme sınırı

The User 0

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Laptop 15-da1083nt
Intel Core i5-8265U @ 1.60GHz
Intel UHD Graphics 620
NVidia GeForce MX130
WD NVMe 480GB
A-Data 8GB CL17 2400MHz
HP 22es 1080p 60Hz
HyperX PulseFire Raid
Meslek
Öğrenci
Yeni Ininal aldım ve PTT'den içine 90₺ yükleyeceğim ve 85₺ civarı bir alış veriş yapacağım. İçinde bir iki lira kalacak. Onu da Steam'e yükleyerek değerlendirebilir miyim? En az kaç lira yüklenebiliyor?

Yeni ıninal aldım ve PTT'den içine 90₺ yükleyeceğim ve 85₺ civarı bir alışveriş yapacağım. İçinde bir iki lira kalacak. Onu da Steam'e yükleyerek değerlendirebilir miyim? En az kaç lira yüklenebiliyor?

2TL'lik oyun alıp oyunu iade etmelisiniz. İade ederken Steam cüzdanıma iade et seçeneği ile Steam'de parayı bakiyeye çevirebilirsiniz.

Steam'a minimum ₺40 yüklenebiliyor cüzdan kodu olarak. Bir iki liralık oyun alarak değerlendirebilirsiniz ancak o miktarı, son zamlardan sonra bir iki liraya oyun kaldıysa tabii.
Sizin dediğiniz limit Razer Gold gibi sitelerden alınan kodların limiti sanırım. Kod değil direkt ödeme ile yaparsam bu miktarda yüklenir mi?

@The User 0 hayır. Steam yükleme tutarı güncellendi, artık cüzdan kodu olarak minimum 40 TL yüklenebiliyor. Bakabilirsiniz. O kadar oyunlar zamlandı, hiç mi haberiniz olmadı?
Uzun süredir kullanmıyordum Steam'i. Fiyatlar konusunda bir fikrim yok şu anda. Neyse Ininal'in aylık ücretine gider artık.

Geri
Yukarı