Steam Karttan Para Çekildi Ama Oyun Gelmedi

OZMENPOWER

Decapat
Daha fazla  
Bugün birkaç kere kredi kartımdan oyun almayı denedim ama sürekli hata veriyordu. Sonra birkaç kere daha denedim, gittim cep telefonu numarayı değiştirdim ama yine hata verdi. En son bir baktım 300 lira çekilmiş ama oyun ve Steam cüzdanda para yok, yardım edin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Var tabii ki.

Var tabii ki.

Destek derken müşteri hizmetleri tarzı bir şey diye düşünmüştüm, bunu zaten defalaca kez yaptım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20190708-120215.png
    Screenshot_20190708-120215.png
    373,7 KB · Görüntüleme: 109
Destek birimine yazdınmı?
desteğe yazdm cevap geldi:
Merhaba,

Gecikme için özür dilerim.

İşleminiz şu anda beklemededir.

BoaCompra aracılığıyla yapılan işlemlerin tamamlanması, kullanılan ödeme yöntemine göre 5 iş günü kadar sürebilir. Ödeme onayı BoaCompra'dan alındıktan sonra siparişiniz otomatik olarak Steam Hesabınıza eklenecektir.

Eğer işleminizin durumuyla ilgili bilgi almak ya da bu ödeme yönteminin işlem süreleriyle ilgili ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız lütfen BoaCompra ile iletişime geçin. BoaCompra Destek Ekibi'nin iletişim bilgilerine internet sitelerinde bulunan Yardım Merkezi'nden ulaşabilirsiniz.

Beklemedeki bir işlemi iptal etmek için Steam Support adresine gidin ve "Satın Alımlar"ı seçin. Satın alımlarınızın durumu ekranın sağ tarafında gösterilecektir. İptal etmek istediğiniz beklemede olan ürünü seçin ve “Bu işlemi iptal et” seçeneğine tıklayın. Bekleyen işlemi iptal ettikten sonra tekrar satın almayı deneyebilirsiniz.

NOT: Sadece ödemesi yapılmamış veya tamamlamak istemediğiniz siparişleri iptal edin.

Steam Support
Olga
Var tabii ki.

desteğe yazdm zaten dün yazdm bugün geldi şöyle yazdlar:
Merhaba,

Gecikme için özür dilerim.

İşleminiz şu anda beklemededir.

BoaCompra aracılığıyla yapılan işlemlerin tamamlanması, kullanılan ödeme yöntemine göre 5 iş günü kadar sürebilir. Ödeme onayı BoaCompra'dan alındıktan sonra siparişiniz otomatik olarak Steam Hesabınıza eklenecektir.

Eğer işleminizin durumuyla ilgili bilgi almak ya da bu ödeme yönteminin işlem süreleriyle ilgili ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız lütfen BoaCompra ile iletişime geçin. BoaCompra Destek Ekibi'nin iletişim bilgilerine internet sitelerinde bulunan Yardım Merkezi'nden ulaşabilirsiniz.

Beklemedeki bir işlemi iptal etmek için Steam Support adresine gidin ve "Satın Alımlar"ı seçin. Satın alımlarınızın durumu ekranın sağ tarafında gösterilecektir. İptal etmek istediğiniz beklemede olan ürünü seçin ve “Bu işlemi iptal et” seçeneğine tıklayın. Bekleyen işlemi iptal ettikten sonra tekrar satın almayı deneyebilirsiniz.

NOT: Sadece ödemesi yapılmamış veya tamamlamak istemediğiniz siparişleri iptal edin.

Steam Support
Olga
Destek ekibi ile iletişime geçmenin tek yolu ticket yoluyla ulaşmak. Başka türlü ulaşamazsınız.

Bankanızla iletişime geçtiniz mi peki? Steam ödemeyi yapmış gösteriyor.
bankay aradm satn aldgınz yere söyleyin dediler

Bende de aynı durum yaşandı. Bankama, Steam Support'a ve Boacompra'ya mesaj attım.Hala bir "Dönüş" alamama rağmen fazlasıyla sinirliyim. Umarım dediğiniz gibi olur ve param en kısa zamanda iade edilir. İyi Geceler.

Yeni konular

Geri
Yukarı