Steam kendi kendine oyun siliyor

Agresifrhyme

Hectopat
Merhaba. Ben Steam'ı açtığımda Rise of nations adlı oyunumun üstüne geldiğimde yükle butonu belirdi. Yani bilgisayardan kaldırılmış. Aynı durumu 2 hafta önce Hitman blood money oyununu indirdiğimde yaşamıştım. İndirdikten 3-5 gün sonra oda kendi kendine silinmiş. Bu sorunu yaşayan var mı? Nedeni nedir? Bilgisayarı benden başkası kullanmıyor yani birisi silmedi.

Direk yükleye bastım oyunun tam boyutunu indiriyor.
Steam normalde oyle bir şey yapmaz. Kaspersky ile virus taramasi yapar misiniz?

Malwarebytes ile tarattım bu şekilde temiz çıktı.
tarama sonucu 1.png

Son düzenleme:
Bende de oluyordu ama eski laptopumda. İndirmeye çalıştığımda sadece dosyaları doğruluyordu yani silinmiyordu. Seninki de böyle mi?

Bende de oluyordu ama eski laptopumda. İndirmeye çalıştığımda sadece dosyaları doğruluyordu yani silinmiyordu. Seninki de böyle mi?

Aynı sorunu bende bugün yaşadım. Konu biraz eskide kalmış ama tekrar açayım. Oyunum World of Tanks Blitz. Oyunu kapatım diğer günde tekrar açtığımda Oyunu oyna yerine yükle çıkıyor. Yükleye tıkladığımda doğrulanıyor ve eksik bir dosya bulunup 100 MB'lik bir dosya iniyor. Son virüs taraması yapmıştım geçtiğimiz günlerde bir sonuç çıkmadı. Bu sorun neden kaynaklanıyor hala çözmüş değilim

Yeni konular

Geri
Yukarı