Steam kesik indirme

onnur0101

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, net adapter vs denedim anakartın sürücünü güncelledim fakat böyle bir sorunum var çözemedim. Evde 2 PC var. Diğer bilgisarda böyle bir sorun yok. Kullandığım internet sağlayıcısı Turkcell Superonline paketim ise 1000MBIT. İşletim sistemim W11. bilgisayarı yeni aldım.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    234,8 KB · Görüntüleme: 38
  • Adsız2.jpg
    Adsız2.jpg
    205,7 KB · Görüntüleme: 38
  • Adsız3.jpg
    Adsız3.jpg
    185,2 KB · Görüntüleme: 38
Bana da bazen oluyor. Acaba arkada veya başka bir cihazdan yüksek miktarda internet kullanımı olabilir mi?

Aynı sorun bende de bulunmakta ve bu daha dün meydana geldi. İndirme hızı çok düşük. İlgisi var mıdır bilmem ama eğer İstanbul'da iseniz fırtınadan veya diğer illerdeki depremlerden kaynaklı olabilir. İnternet sağlayıcımla iletişime geçtim birkaç işlem yapıldı fakat sadece indirilebilen maksimum MB değeri arttı. Anlık olarak KB ile indirme yapıyor.

SSD'de bir problem olabilir mi?
Bilgisayarım max 15 günlük sadece steamda yapıyor. Speedteste falan 1000e yakın görüyorum hızı.
Bana da bazen oluyor. Acaba arkada veya başka bir cihazdan yüksek miktarda internet kullanımı olabilir mi?
Yok her şekilde denedim fakat olmuyor.
Aynı sorun bende de bulunmakta ve bu daha dün meydana geldi. İndirme hızı çok düşük. İlgisi var mıdır bilmem ama eğer İstanbul'da iseniz fırtınadan veya diğer illerdeki depremlerden kaynaklı olabilir. İnternet sağlayıcımla iletişime geçtim birkaç işlem yapıldı fakat sadece indirilebilen maksimum MB değeri arttı. Anlık olarak KB ile indirme yapıyor.
Bu şuanlık olan bir şey değil benim sürekli böyle bir çözüm bulamadım en son konu açayım dedim.

Güncelleme. Ssd baktım bir problem görünmüyor. Steamı ve oyunları komple sildim yeniden kurdum fakat yine düzelmedi indirirken kesik kesik indirdi. Çaresini bilen varsa lütfen yazssın vallaha adamın canını sıkıyor boşu boşuna.

1675720971512.png

Hala çözülmedi yarımlarınızı bekliyorum.

+++++++++++ devam ediyor

Hala bulamadım :(

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı