Steam Kilitli Hesapta VAC

xEquinoxer

Kilopat
Selamün aleyküm, değerli Technopat sosyal kullanıcıları. Steam hesabımı bir şekilde çaldırdım, sonra hesabı kilitledim, hesabı çalan kişi buna rağmen hesapta VAC korumalı sunuculara girmeyi başardı. Hesabı kilitlerken "VAC korumalı sunuculara giremez" yazıyordu. Bu hesabın VAC banını açmam mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfır tolerans politikası yüzünden maalesef yasağınız kaldırılamaz. Çalınmasının suçlusunu Steam siz olarak görüyor ve hile kullanılan hesabı ne olursa olsun yasaklıyor. Daha iyi bir parola ve 2FA kullanmanız gerekirdi. ☹
Hesapta steam guard vardı nasıl olmuşsa kaldırmışlar. Aşağıda dediğim gibi, ben hesabı kilitledim adamın bu sunucularda oynaması saçma geliyor bana.
VAC yasağı almanıza sebep olan şey günler, haftalar, aylar önceden tespit edilmiş olabilir. Hesabı kitleyince korumalı sunuculara giremezler, bu doğru. Sizin dediğiniz gibi olsa bile Valve bu konuda tolerans göstermiyor.

Kısacası yasaklamanızın kalkma şansı çok düşük.
Hesabımın VAC yememesi için kilitledim. En azından önlemimi almıştım. Adam buna rağmen VAC yedirtmeyi başardı. Bana göre sorun hesap kilitlemenin çalışmadığı. Eğer Çalışsaydı bu adam VAC korumalı sunuculara giremez, hesabımı banlatamazdı. Eğer ban yememe sebep olan bir şey varsa, diğer hesabım da ban yerdi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı