Steam koleksiyon kartı kasma

Profilinizin üstünden rozetler kısmına basın.

Screenshot_5.png

Kaç kart hakkınızın kaldığı yazar oyunun üstünde.

Screenshot_6.png

Kart düşürmek için oyunun koleksiyon kartlarının olması gerekiyor. Oyunun mağaza sayfasında etiket olarak Steam Koleksiyon Kartı yazıyorsa, o oyundan kart düşürebilirsiniz. Kartları dilerseniz kendi emeğinizle, dilerseniz bazı programlar ile düşürebilirsiniz. Ben İdle Master programını kullanarak kart düşürüyorum. İnternetten nasıl kullanıldığına bakabilirsiniz. Program VAC ban yedirmiyor. Sadece karalisteye alınacak oyunlar var. CS:GO, Half Life gibi. Bunları da karalisteye aldığınız takdirde VAC ban yeme riskiniz ortadan kalkıyor. Kartları kâr ettiren birçok oyun var. Hentai, Zup! serileri bunlardan birkaçı. Dilerseniz bakabilirsiniz. İndirimi bekleyin, 1 liraya satın alırsınız ve 3-4 lira kâr edersiniz.

CS:GO için kasa düşürme taktiği yok. Oyun sonunda şansa bağlı olarak düşüyor bildiğim kadarıyla.

Kart düşürmek için oyunun koleksiyon kartlarının olması gerekiyor. Oyunun mağaza sayfasında etiket olarak Steam koleksiyon kartı yazıyorsa, o oyundan kart düşürebilirsiniz. Kartları dilerseniz kendi emeğinizle, dilerseniz bazı programlar ile düşürebilirsiniz. Ben Idle Master programını kullanarak kart düşürüyorum. İnternetten nasıl kullanıldığına bakabilirsiniz. Program VAC ban yedirmiyor. Sadece karalisteye alınacak oyunlar var. CS:GO, Half-Life gibi. Bunları da karalisteye aldığınız takdirde VAC ban yeme riskiniz ortadan kalkıyor. Kartları kâr ettiren birçok oyun var. Hentai, Zup! Serileri bunlardan birkaçı. Dilerseniz bakabilirsiniz. İndirimi bekleyin, 1 liraya satın alırsınız ve 3-4 lira kâr edersiniz.

CS:GO için kasa düşürme taktiği yok. Oyun sonunda şansa bağlı olarak düşüyor bildiğim kadarıyla.

Hocam ben yeni yükledim de CS'yi kara listeye almadım 2-3 saatitir kullanıyorum ban yer miyim?

Geri
Yukarı