Steam koleksiyon kartı satmak mantıklı mı?

Öncelik steam hesabından, eksik olan parayıda karttan çekiyor.

Koleksiyon kartları bazen güzel para kazandırabiliyor.

Dosya Ekleri

• 11.PNG
    11.PNG
    11,9 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:
Steam dolar kurunu 10 TL'ye sabitledi ama topluluk pazar kuru hala eski kur üzerinde. Zam gelebilir, ileride fiyat güncellemesi olursa, satarken bayağı kar edersiniz.

Hocam bende daha 3 4 daha oyundan kart düşüreceğim The Witcher 2 ve 3. seri assins Creed 2 ve HOI4.

Kartları satmanın bir zararı olmaz. En fazla aynı oyun için elindeki eksik kartları satın alıp rozet yapabilirsin. Rozetle seviye atlanıyor. Seviye atlayınca daha fazla arkadaş ekleyebiliyorsun, şansına göre oyun indirimi, ifade ve profil arka planı falan veriyor fakat rozet yapmak için harcanan paraya profil özelleştirmek için gelen şeyler hariç değmez. Kartları satınca Steam cüzdanına gelen paranın tamamını ve eksik kalanını da karttan tamamlar.

Hocam aksine pazar kuru direkt günceli baz alıyor. Yani 1 dolar= 18TL olarak.

10 lvelim hocam HOI4 kartım var 4 tane ne bileyim işimede yaramıyor saklasam yakında artar değil mi?

Dosya Ekleri

• 1670258162431.png
    1670258162431.png
    51,2 KB · Görüntüleme: 37
@Stenzy oyun, item vb bir şey almayacaksanız satmaya değmez hocam, kalsın.

Hocam şu sıralar oyun alıp duruyorum indirim geliyor bir de 22 Aralıkta R6, Forza 4, AC Revelations Brotherhood ve Batman Arkham Collection almayı düşünüyorum R6 ve Forza 4 konsunda emin değilim.

Hocam şu sıralar oyun alıp duruyorum indirim geliyor bir de 22 Aralıkta R6, Forza 4, AC Revelations Brotherhood ve Batman Arkham Collection almayı düşünüyorum R6 ve Forza 4 konsunda emin değilim.

Dediğiniz oyunlara güncel kur üzerinden henüz zam gelmemiş. İndirimde alacaksanız satabilirsiniz hocam.

Dediğiniz oyunlara güncel kur üzerinden henüz zam gelmemiş. İndirimde alacaksanız satabilirsiniz hocam.

Hocam bir de hepsini tek tek mi almalıyım yoksa toplu alım yapmak daha mı mantıklı kart için ise Idle Master kullanmayı düşünüyorum HOI4'ten 4 kart kendisi düştü.

Hocam bir de hepsini tek tek mi almalıyım yoksa toplu alım yapmak daha mı mantıklı kart için ise Idle Master kullanmayı düşünüyorum HOI4'ten 4 kart kendisi düştü.

İmkanınız varsa toplu alın, hepsi güzel oyunlar. Idle Master kullanacaksanız, VAC korumalı oyunları kara listeye alarak kullanın. Ama Ban riski olan bir uygulama, haberiniz olsun hocam.

Geri
Yukarı