Steam Koleksiyon Kartları Satılmalı mı?

Optifines

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Bu Dünya Benim Memleketim
Daha fazla  
Steam hesabımda bulunan koleksiyon kartlarını satarsam bana herhangi bir zararı olur mu?
Adsız.png

Zararı yok. Tüm kartları topladığınızda kartları rozete dönüştürüp Steam seviyeninizi artırabilirsiniz. Oyun koleksiyon kartı destekliyorsa, oyunu oynayınca toplam kart sayısının %40-50'si kadarı bedava düşer. Geri kalanları satın almanız ya da arkadaşlarınızdan temin etmeniz gerekir. Rozet yapmak, profili geliştirmek, Steam seviyenizi artırmak gibi bir derdiniz yoksa satıp paraya dönüştürebilirsiniz.

908 adet pazar geçmişim var. Bence rozetler hesabınızda süs niyetine duruyor. Süs yerine sevdiğiniz oyunların almak istemez misiniz? Ben böyle düşündüğüm için sattım, satmayada devam edicem. Belki sevdiğiniz oyunların rozetini yapabilirsiniz onu içinde geri kalan kartları satın almanız yada bir şekilde temin etmeniz gerekmekte.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı