Steam "Kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi" hatası

Daha fazla  
Meslek
NCR Trooper
Merhaba. FIFA 22 almaya çalışıyordum fakat kart bilgilerini Steam kabul etmiyor ve aşağıdaki hatayı veriyor.

"Ödeme işleminiz tamamlanmadı. Kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi.

Not: Kredi kartı şirketiniz bazı durumlarda hesabınızda bulunan bakiyenize "bloke" koyabilir ancak bu miktarı tahsil etmez. Aşağıda gösterilen bilgilerdeki olası hataları düzelttikten sonra l0tfen satın almayı tekrar deneyin."

2 farklı kart denedim, başka hesaptan kendi hesabıma hediye olarak atmayı denedim ama aynı hatayı veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka bir kart ile denedim ve başarılı oldum. Yardımlarınız için hepinize teşekkürler.
Bu arada hatanın nedenini buldum. Telefona "Kartınız e-ticarete kapalıdır" gibi bir mesaj gelmiş.

Aynı sorunu ben Garanti kredi kartıma bağlı sanal kart ile alışveriş yaparken yaşıyorum. Asıl kartla alım yapabilirken asıl karta bağlı sanal kartla alışveriş yapmaya çalışınca reddedildi şeklinde bildirim alıyorum. Her türlü yolu da denedim. Limit, işleme açık olma vs. hiçbirinde sıkıntı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı