Çözüldü Steam "kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi." hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vexina

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Resident Evil serisi indirime girdiği için 1'den 7'ye kadar tüm oyunları alacaktım fakat bu hatayı verdi. Önceden hep oyunlarımı bu kartla alıyordum ve sorun olmuyordu. Sebebi nedir? İninal Kart.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kartınızı internet alışverişine açtığınızdan emin misiniz hocam? Bazen açtıktan 10-15 dakika sonra aktif olabiliyor internet alışverişi.

Konuda belirttiğim gibi uzun zamandır Steam'den oyun alıyorum.

Şu sorunlardan dolayı yapabilir. Kartınızda para olmadığı için para çekemiyordur. Kartınız Online ödemelere kapalıdır. Kart harcama limitini aşmışsınızdır veya kartın bilgilerini yanlış girmiş olabilirsiniz. Hepsini teker teker kontrol edin muhakkak düzelecektir.

Hepsi doğru.

Daha önce belirlediğiniz ya da bankanız tarafından standart olarak uygulanan üst limiti aşmışsınızdır muhtemelen. Kart ayarlarından bir bakın...

Limit var hala.
Sorunu çözdüm. Telefondan deneyip adres bilgilerini değiştirdim ve oldu.
Daha önce belirlediğiniz ya da bankanız tarafından standart olarak uygulanan üst limiti aşmışsınızdır muhtemelen. Kart ayarlarından bi bakın...

Şu sorunlardan dolayı yapabilir. Kartınızda para olmadığı için para çekemiyordur. Kartınız Online ödemelere kapalıdır. Kart harcama limitini aşmışsınızdır veya kartın bilgilerini yanlış girmiş olabilirsiniz. Hepsini teker teker kontrol edin muhakkak düzelecektir.

Kartınızı internet alışverişine açtığınızdan emin misiniz hocam? Bazen açtıktan 10-15 dakika sonra aktif olabiliyor internet alışverişi.

Konuda belirttiğim gibi uzun zamandır Steam'den oyun alıyorum.

Hepsi doğru.

Daha önce belirlediğiniz ya da bankanız tarafından standart olarak uygulanan üst limiti aşmışsınızdır muhtemelen. Kart ayarlarından bir bakın...

Limit var hala.
Sorunu çözdüm. Telefondan deneyip adres bilgilerini değiştirdim ve oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı