Steam Steam küçük profil arka planı hangisi daha iyi?

Hocam merhaba. Profilinizi biraz daha geliştirirseniz kesinlikle çok daha güzel bir profil yapabilirsiniz. Öncellikle ekstra profil temaları için oyun profillerini size öneriyorum. Biraz daha biriktirip bir oyun teması alarak profilinizi şenlik haline getirebilirsiniz. Mini arka plan yerine arka planınız olmadığından hareketli bir arka planda alabilirsiniz. Kesinlikle size kalmış bir şey. Benim önerim oyun temalarına biriktirmeniz ve siyah bir tema almanız carrıon adlı bir oyunun fazlasıyla güzel simsiyah bir teması var profil fotoğrafınıza yakışır duruyor. Zaten zamanla fazlasıyla puan kazanacaksınızdır, eğer puan almak istiyorsanız bazı sitelerden de alabilirsiniz ucuz fiyatlara.

Hocam merhaba. Profilinizi biraz daha geliştirirseniz kesinlikle çok daha güzel bir profil yapabilirsiniz. Öncellikle ekstra profil temaları için oyun profillerini size öneriyorum. Biraz daha biriktirip bir oyun teması alarak profilinizi şenlik haline getirebilirsiniz. Mini arka plan yerine arka planınız olmadığından hareketli bir arka planda alabilirsiniz. Kesinlikle size kalmış bir şey. Benim önerim oyun temalarına biriktirmeniz ve siyah bir tema almanız carrıon adlı bir oyunun fazlasıyla güzel simsiyah bir teması var profil fotoğrafınıza yakışır duruyor. Zaten zamanla fazlasıyla puan kazanacaksınızdır, eğer puan almak istiyorsanız bazı sitelerden de alabilirsiniz ucuz fiyatlara.

Satılıyor Technopat'ta diye hatırlıyorum zamanında satılıyordu şu an pek göremiyorum yasak gelmediyse hala satılıyordur (steam puanı).

P
Peki hocam teşekkürler, dediğiniz gibi oyun teması yaparım, önerileriniz için çok teşekkür ediyorum sağolun.

Burayı kafa dağıtma yeri ve boş zaman değerlendirme yeri olarak kullanan yüzlerce insan var. Herkes oraya gitse, tecrübesiz insanlar falan ne olur sizce? Kaos olur. Zaten bir kordinasyon yok. Kimin ne yaptığını sorgulamak size düşmez. Galiba yaşınızı almışsınız ama nasıl konuşulur bilmiyorsunuz insanlara karış.

Hocam ben, biz üzülmüyoruz mu sanıyorsun? neyin kafasındasın sen? deprem oldu diye soru da soramıyoruz, ben dahil herkes üzgünüz. Lütfen azcık düşünün, taşının öyle yorum yazın, yaşınıza veriyorum.

Topluluk pazarından da çok ucuza arka plan bulabilirsiniz, 10 kuruştan başlıyor fiyatları.
Hocam nerede satılıyor? bu arada hocam küçük profil arka planını ben farklı bir şey zannediyordum.
1675867622461.png

Böyle bir şey beklemiyordum da neyse artık, pazar da nerede hocam bulamadım?

Son düzenleme:
2. Olanı beğendim.

Yeni konular

Geri
Yukarı