Steam kütüphanemde almadığım oyunlar var

quartell

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle selam uzun zamandır bu bu forumu takip ediyorum bugün ise kaydolup konu açmaya karar verdim.
Steam kütüphanemde daha önce almadığım, eklemediğim oyunlar var ve hepsinin sonunda server yazıyor. Sizce Steam destekle iletişime geçmeli miyim?

Öncelikle selam uzun zamandır bu bu forumu takip ediyorum bugün ise kaydolup konu açmaya karar verdim.
Steam kütüphanemde daha önce almadığım, eklemediğim oyunlar var ve hepsinin sonunda server yazıyor. Sizce Steam destekle iletişime geçmeli miyim?
Bazı oyunların test serverleri var oyunu aldığınızda oyunla beraber kütüphaneye ekleniyor. PUBGde vardı benim gördüğüm. Yanlışsam düzeltir arkadaşlar. Bir sıkıntı yok yani.

Örnek olarak şu şekildeyse:

1643054803496.png

Endişelenmenize gerek yok. Bunlar oyunun kendisinin test serverleri. İsterseniz girip oyuna eklenecek özellikleri vs. önceden deneyimleyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı