Steam kütüphanesinden hangi oyunu oynamalıyım?

Portal 2 kesinlikle oynanması gereken bir oyun. İlk başta ''bunu yapmak imkansız'' dediğin bir şeyi başardıktan sonra alınan haz kelimeler ile tarif edilemez :D

Öncelikle bu oyunları araştırmadan, bakmadan, sadece önüne geldiği için aldıysan büyük bir hata etmişsin. Oyunları oynamayıp onları koleksiyon yapmak için almak tamamen bir saçmalık. Kütüphanendeki oyunları teker teker araştır, sadece hoşuna gidenleri veya oynamak istediklerini oyna. Diğerleri dursun kenarda veya mümkünse iade et. Bunun yanında "hiçbirini oynayasım gelmiyor" yazmışsın. Çok fazla oyun oynuyorsan biraz bırak oynamayı, kendini lükse alıştırıp daha fazla lüks istediğin için keyif alamıyorsun muhtemelen.

The Long Dark gayet hoş, böyle boş olduğunda tak kulaklığı , gezinmek bile güzel gelir. Soğuğu hissedersin. Uzun süre oynama fırsatım olamadı maalesef ama iple çekiyorum müsait olunca. Aynı şekilde Dying Light da güzeldi. Portal 2'den önce Portal 1'i çerez niyetine oynayabilirsin. Witcher 3 ü zaten bahsetmişlerdir veya duymuşsundur. Kitabı da var dizisi de çıktı.

Just Cause 3'ü alıp iade etmiştim benlik bir şey değil, GTA serilerini de biliyoruz artık acık eskidi.

Yeni konular

Geri
Yukarı