Steam kütüphanesinden Oyunların Silinmesi

RazQr94TR

Kilopat
Yer
KKTC
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar herkese merhaba,
Benim bir sorunum var. Steamde keşif indirimleri (black friday) zamanında satın almış olduğum oyunlar steam kütüphanemde vardı. Bugün steamden uyarı geldi. 180 türk lirasına tekabül eden oyun ve dlc aldım. Bunun 150 tl'si playstoredan aldığım steam cüzdan kodu, geri kalan 30 tl'si kredi kartı (kart arkadaşımın). Bugün steame girdiğimde aşağıdaki uyarı ile karşılaştım. Parama baktığım da ise paramda hiçbir şekilde iadeyi gösteren bir artış yok. Bu sorunun çözümü bankayla alakalı ama playstoredan aldığım paralarla satın alınan oyunlarda etkilendi ve 7 oyun 17 dlc hepsi silindi. Oyunların playstore ile alınanları geri getirme imkanım var mı ? Yardımlarınızı bekliyorum.

Bu cüzdan bakiyesiyle satın alınan içerik hesabınızdan kaldırıldı.
Bu hesap 9 hafta boyunca kısıtı işlevselliğe sahip olacaktır.

Bu hesap 9 hafta süresince kısıtlı özelliklere sahip olacaktır (29 Şub tarihine kadar). Satın alma, hediye etme, takas, CD anahtarı etkinleştirme, VAC kullanan oyun sunucularında çevrimiçi oynama ve Steam Topluluğu'na ulaşım engellenmiştir. Eğer ters ibraz talebi kaldırılırsa, bu kısıtlama da kaldırılacak ve içeriğiniz hesabınız için tekrar açılacaktır.
Kısıtlama kaldırıldığında, kullanılan Visa kartı artık Steam üzerinde kabul edilebilir bir ödeme yöntemi olmayacaktır.

Anlaşılan kimsenin cevap vereceği yok konuyu kapatabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı