Steam Kütüphaneyi SSD'den HDD'ye Yönlendirme

EmreCorlu

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zamanda bir SSD aldım. Windows'u bu SSD'ye kurup, oyunlarımı da hali hazırda var olan HDD'de bulundurmak istiyorum. Sorularım şunlardır ki:

-SSD'ye temiz bir yüklemeden sonra Steam'ı yükledim diyelim. Steam ototmatik olarak kütüphaneyi SSD için de oluşturacak bunu nasıl HDD'ye yönlendiririm?

-Diyelim ki HDD yönlendirmeyi becerdim, oyunlar şu anda zaten HDD'de yüklü vaziyette bunları Steam'e indirmeme gerek kalmadan nasıl tanıtırım?

Ben tam senin istediğin şekilde kullanıyorum dediklerinin tamamı oluyor. Ssd ye kur steami (çok gerekli değil). Steam ayarlarından kütüphaneni hdd olarak gösterirsen o şekilde kullanırsın. İndirilmiş olanları tekrar indirmene de gerek yok. Kütüphaneyi gösterdikden sonra steam tarayıp görüyor oyunları.

Steam kütüphanesi tanıtmak için Steam sekmesinden Ayarlar menüsüne girin. Oradan sonra İndirmeler kısmına tıklayın. Kütüphane klasörlerine tıklayıp oyunların nerede kurulu olduğunu tanıtabilirsiniz. Normal indirilmiş gibi yolunuza devam edersiniz.
k.jpg

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı