Steam Kurulum Sorunu

Gilderoy

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Steam'e uzunca bir süredir sağlıklı bir giriş yapamıyorum. Steam'e üyeyim fakat Steam'i bilgisayarıma indiremiyorum bile. Sunuculardan mı tam bilmiyorum fakat kendi sitesinde hiç bir şey yapamayınca farklı kaynaklardan Steam setup'ını bulmaya çalıştım ve buldum bir tane. Kurulumu yaparken bağlantıyla ilgili bir hata verdi. Ayrıca yine Valve'ın oyunu Dota2'ye de erişemiyorum. Ne internet sitesine ne de oyunla ilgili resmi bir kaynağa. Sizce Valve ile sorunum ne olabilir?

Tahminim yüklediğin bir korsan oyun Hosts dosyasında değişiklik yaptı ve Steam sunucularına erişimi engelledi ki oyunun kopya koruma sistemi devre dışı kalsın. Hosts dosyasını kontrol ve oyunlar bu kadar ucuz fiyatlara satılırken korsan oynama, geliştiricilere saygı göster ;)

Bunlarda korsana teşvik değilde nedir şimdi? Steam kurulsaydı Summer Sale'den faydalanmayı düşünüyordum halbuki.

Ve evet bir iki tane oyun var onlardan olmuş olabilir. Teşekkürler cevap için.

Tahminim yüklediğin bir korsan oyun Hosts dosyasında değişiklik yaptı ve Steam sunucularına erişimi engelledi ki oyunun kopya koruma sistemi devre dışı kalsın. Hosts dosyasını kontrol ve oyunlar bu kadar ucuz fiyatlara satılırken korsan oynama, geliştiricilere saygı göster ;)
Merhaba Recep Abi. Oyunlar ne kadar ucuz ? Merak ettim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı