Steam "lütfen bekleyin giriş bilgileriniz doğrulanıyor" hatası

Fako11

Decapat
Daha fazla  
Tam 100 TL'lik kod aldım FIFA alacağım Steam hata veriyor. Giriş bilgilerinizi doğrulayın diye. Tahminimce FIFA'nın ucuzluğundan dolayı Steam serverlerı çöktü fakat başka bir şey yüzünden oluyorsa bana yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• steam hata.png
    steam hata.png
    123,7 KB · Görüntüleme: 109
Kankacım sorma 3 saattir aynı sıkıntıyı çekiyorum Steam kaynaklı bende hesabım çalındı sandım hangi internet sağlayıcısını kullanıyorsun bu arada.
Ha bir de profil ve envanterine erişebiliyor musun?

Tam 100 TL'lik kod aldım FIFA alacağım Steam hata veriyor. Giriş bilgilerinizi doğrulayın diye. Tahminimce FIFA'nın ucuzluğundan dolayı Steam serverlerı çöktü fakat başka bir şey yüzünden oluyorsa bana yardımcı olur musunuz?
Steam kaynaklı sorun bende de oluyor bu. Biraz bekleyin.

Kankacım sorma 3 saattir aynı sıkıntıyı çekiyorum Steam kaynaklı bende hesabım çalındı sandım hangi internet sağlayıcısını kullanıyorsun bu arada.
Ha bir de profil ve envanterine erişebiliyor musun?

Envantere girebiliyorum kardeşim bir sıkıntı yok Vodafone net kullanıyorum.
Steam kaynaklı sorun bende de oluyor bu. Biraz bekleyin.

Kanka biraz bekledikten sonra Steam sunucularında bir sıkıntı oldu bağlanamıyor tarzı bir problem yaşıyorum.

Envantere girebiliyorum kardeşim bir sıkıntı yok Vodafone net kullanıyorum.

Kanka biraz bekledikten sonra Steam sunucularında bir sıkıntı oldu bağlanamıyor tarzı bir problem yaşıyorum.
Dediğim gibi hocam, bende de oluyor kendiliğinden düzeliyor bir süre sonra. Çözümünü bilmiyorum maalesef.

Düzeldi beyler bir vakit beklemeniz gerekiyor kendiliğinden oluyor hesap çalınmalık bir durum yok gönlünüz rahat olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı