Çözüldü Steam metro skini kütüphaneyi bozuk gösteriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mr. Daredevil

Decapat
Yer
Hatay
Arkadaşlar 3 gün önceye kadar bu sorun yoktu, Steam'e bir girdim kütüphane bozuk. Steam'i silip yüklemeyi denedim. Bunun bir çözümü var mıdır?

IMG-20230204-WA0006.jpg

Çözüm
Bozuk derken oyunlar falan mı gözükmüyor?
Normalde aşağıda paylaştığım ekteki gibi steam'in üst tarafında mağaza topluluk vs yazması gerek. Fakat yazılar yok ama işlevleri devam ediyor yani onların olması gereken yere tıkladığımda mağaza sayfasına vs. gidebiliyorum. Umarım anlatabilmişimdir.
Ekran Görüntüsü (19).png

@121228 hocam siz nasıl indirildiğini anlatmışsınız belki çözümü biliyorsunuzdur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video ile sorunum çözüldü.
Bozuk derken oyunlar falan mı gözükmüyor?
Normalde aşağıda paylaştığım ekteki gibi steam'in üst tarafında mağaza topluluk vs yazması gerek. Fakat yazılar yok ama işlevleri devam ediyor yani onların olması gereken yere tıkladığımda mağaza sayfasına vs. gidebiliyorum. Umarım anlatabilmişimdir.
Ekran Görüntüsü (19).png

@121228 hocam siz nasıl indirildiğini anlatmışsınız belki çözümü biliyorsunuzdur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video ile sorunum çözüldü.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı