Steam mobil ödeme

I3eyaz

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Steam'den mobil ödeme ile oyun alıyordum. Numarayı girdikten sonra hata verdi. Bende en başa dönüp tekrar denemek istedim. "Alışveriş sepetinizdeki bir ya da birden fazla ürünün ödeme işlemi gerçekleştirildiğinden bu işlem şu anda tamamlanamaz." Mobil ödemeyi seçip o oyunu almaya çalışıyorum ama bu yazı çıkıyor. Daha önce hiç kullanmadım, ets 2 alacağım. Ne olduğu hakkinda bir fikrim yok bu ne oluyor ? Çözüm ne ?

BoaCompra sitesi gelmesi lazım. Orada telefon numaranızı isteyecek. Numaranızı yazıp oradaki butona basacaksınız ve telefonunuza doğrulama mesajı gelecektir. Gelen numaraya "EVET" yazıp mesaj atacaksanız. Daha sonra oyun sizin olacak.

BoaCompra sitesi gelmesi lazım. Orada telefon numaranızı isteyecek. Numaranızı yazıp oradaki butona basacaksınız ve telefonunuza doğrulama mesajı gelecektir. Gelen numaraya "EVET" yazıp mesaj atacaksanız. Daha sonra oyun sizin olacak.

Numarayı girdikten sonra hata verdi.
Sorun vodofone'un geçersiz olması. İnnial kart alıp son 10 dakikada ets 2 aldım. Ayrıca artık migroslarda innial satılmıyormuş. D&R'da 3.90 tl.
Screenshot_2015-06-19-19-48-10.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı