Steam mobil ödeme ile cüzdan kodu almak

madlyn

Hectopat
Steam'de bir süredir mobil ödeme çalışmıyor. Hazır indirimdeyken Witcher 3 almak istiyorum. Mobil ödeme ile cüzdan kodu alabileceğim güvenilir bir site var mı?

Mobil ödemenin operatör kaynaklı olup olmadığından emin olun. Başka yöntemleri de deneyin derim.
Banka kartından veya steam cüzdanına yükleyip denemek gibi.

Bende takipteyim 24 liram var fakat site bulamadım. Direkt Steam'den mobil ödeme ile işaretlediğimde hata veriyor, ödeme yapmama izin vermiyordu.
Banka kartından oyunun parasını mı çekemiyorsunuz? Yoksa Steam Cüzdanına para yüklemekte sorun yaşıyorsunuz?
Steam cüzdanına mobil ödeme ile bakiye atmayı soruyor arkadaş.

Kartım internet bankacılığına kapalı. Direk oyun alıyordum mobil ödeme ile ama yaz indirimlerinden beri mobil ödeme olmuyor.
Steam cüzdanına da hiçbir şekilde para yüklemiyorsanız Steam destek ekibiyle iletişime geçin.

Operatör kaynakli değil. Ödeme yöntemlerinden mobil ödeme seçiyorum şöyle diyor.
An itibari ile bu ödeme metodu ile alimleri gerceklestiremiyoruz

Operatör kaynakli değil. Ödeme yöntemlerinden mobil ödeme seçiyorum şöyle diyor.
An itibari ile bu ödeme metodu ile alimleri gerceklestiremiyoruz
Tamam. Steam destek ekibine de bu durumu izah edin. Muhtelemen bakım yapılıyordur.

Bir oyun için cüzdan kodu almak size kalmış fakat aklınızda başka oyunlarda varsa:
Ek olarak Ininal Kart gibi servisleri de düşünebilirsiniz. Başka karttan para transferi mümkündür.

Geri
Yukarı