Steam Mobil Ödeme Rehberi

Sorununuzun cevabı büyük ihtimalle https://security.wmtransfer.com/asp/trustlistmerch.asp bu sayfada.
Automatic currency exchange is Enabled yapıp deneyin yine hata alırsanız disabled yapıp deneyin. Sorun büyük ihtimalle seçeneğin devrede yada devre dışı olmasıyla alakalı.
Yine hata alırsanız Pin yöntemi var aynı sayfada onu deneyin.
Hiçbir şekilde olmassa bir yerde hata yapıyorsunuz demektir.
İşlemler çok karmaşık o yüzden gerekirse TeamViewer kullanırız.

Denedim ancak nedense aynı hata oluyor. TeamViewer kullanalım lütfen..

Son düzenleyen: Moderatör:
Uğurhan operatör hakkında karar versen. Ben zaten bu yıl operatörumu değiştireceğim.

Sadece Vodafone'ye mi, açık?

Diğer operatörlere açık değil mi?

Çünkü Turkcell'e açıksa Webmoney ona geçerim. Turkcell daha rahat.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uğurhan operatör hakkında karar versen. Ben zaten bu yıl operatörumu değiştireceğim.

Sadece Vodafone'ye mi, açık?

Diğer operatörlere açık değil mi?

Çünkü Turkcell'e açıksa Webmoney ona geçerim. Turkcell daha rahat.

WebMoney de mobil ödeme konusunda sıkıntı var.
Bende çözemedim.
2.Yolu deneyin.
Steam cüzdan kodu satan onlarca seçkin site var ve bu siteler mobil ödeme yoluyla satıyor cüzdan kodlarını bununla birlikte her operatörüde destekliyorlar.
Kendim kaç defa bu yolu kullanarak mobil ödemeyle cüzdan kodu aldım. Cüzdan kodunu steam e girdiğinizde direk size aldığınız miktar olarak geri dönüyor ve oyun satın alabiliyorsunuz.Böylelikle dolaylı yoldan da olsa steamden kredi kartı kullanmadan oyun alıyorsunuz.
1.yolu siliyorum çok sıkıntılı bir yol.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı