Çözüldü Steam Most Wanted 2012 tepki vermiyor

• Konuyu başlatan Emie
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 880
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emie

Hectopat
Makaleler
1
Steam'den almış olduğum MW2'yi açamıyorum. Steam'den başlat dedikten sonra oyundaymış gibi görünüyorum, Origin arka plana geçip tekrar geliyor ve oyun açılmıyor. Oyunu silip yeniden yükledim ancak sıkıntı devam ediyor.

Sistem: i7-4790K, GTX 560, 8 GB RAM
Proccess Monitor Raporu

Çözüm
Origin üzerinden bulut yedeklemesi gibi bir ayar varsa kapatmayı deneyebilir misiniz? Ben FIFA 21 oynarken benzer bir sorunla karşı karşıyaydım ve buluttan yedekleme gibi bir ayarı kapatınca düzelmişti.
Maalesef işe yaramadı. Teşekkürler.
Sonunda çözümü buldum! :D

Origin'in Uygulama Ayarlarına giriyoruz.

1.png

Sekmelerden Origin In-Game'e giriyoruz ve In-Game Origin'i kapatıyoruz.

2.png
Şu an Steam üzerinden oynadığım başka bir EA oyununda aynı sorunla karşılaşıyorum, Windows oturumunu kapatıp açtıktan hemen sonra girince açılıyor 🙂 Bir de masaüstündeki simgesiyle değil de Steam kütüphanenden oyna butonuna tıkla.

Origin üzerinden bulut yedeklemesi gibi bir ayar varsa kapatmayı deneyebilir misiniz? Ben FIFA 21 oynarken benzer bir sorunla karşı karşıyaydım ve buluttan yedekleme gibi bir ayarı kapatınca düzelmişti.

Maalesef işe yaramadı. Teşekkürler.
Sonunda çözümü buldum! :D

Origin'in Uygulama Ayarlarına giriyoruz.

1.png

Sekmelerden Origin In-Game'e giriyoruz ve In-Game Origin'i kapatıyoruz.

2.png

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı