Steam nasıl 3 kuruş kazanılır?

TommyVercetti003

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Texas
Arkadaşlar İninal diye bir kemirgen var sömürdü beni. Oyun almak için para yükledim 2 TL kesmiş tam 3 kuruş eksik. Ne yapabilirim bu açığı kapatmak için?
Envanterde kart falan da yok 45 dakika kaldı, bana yardım edebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ininal diye bir kemirgen var sömürdü beni. Oyun almak için para yükledim 2 TL kesmiş tam 3 kuruş eksik. Ne yapabilirim bu açığı kapatmak için?

1. önerim Papara kullan.
2. arkadaşlarından kasa falan iste ama takas vs olaylarından zaman yetmez sanırım direk bir daha para yatırman gerekecek 1. önerimi dikkate al.

Arkadaşlar İninal diye bir kemirgen var sömürdü beni. Oyun almak için para yükledim 2 TL kesmiş tam 3 kuruş eksik. Ne yapabilirim bu açığı kapatmak için?
Papara al, bedava zaten. Adamlar evine kadar postalıyo. Hiçbir şeyden de para kesmiyor.

@Pop Smoke item attı çok teşekkür ederim kendisine. 3 kuruş da olsa yardım etti.
Steam keşif kuyruğunu tamamlayın.
Oraları zaten tamamlamıştım.
1. önerim Papara kullan.
2. arkadaşlarından kasa falan iste ama takas vs olaylarından zaman yetmez sanırım direk bir daha para yatırman gerekecek 1. önerimi dikkate al.
Papara al, bedava zaten. Adamlar evine kadar postalıyo. Hiçbir şeyden de para kesmiyor.
Bu saatten sonra ininal kullanmıyorum sorun çözüldü, daha da uğraşmam bu vampir kartla.

Yeni konular

Geri
Yukarı