Çözüm Steam Next Fest 2022 Ekim ayı etkinliği profil rozeti nasıl alınır?

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BigCheffy

Centipat
Daha fazla  
Next Fest etkinlik sayfasına giriş yapın. "Keşif Kuyruğu" kısmını bulun. Bu kısım sevdiğiniz oyunlara göre size demo oyunlar öneren bir algoritma sayesinde çalışıyor. Önünüze 12 adet oyun çıkacak. İlk 12 oyun önerisini sağdaki ok simgesine tıklayarak inceleyin. Ardından bir profil rozeti ile ödüllendirileceksiniz. Aynı şekilde devam edip rozet görünümünüzü değiştirmek isterseniz devam et'e tıkladıktan sonra aynı işlemi 4 5 defa tekrarlayın. Profil rozetiniz bu sayede değişecek.

Steam'in son zamanlarda oyuncuların sevdiği oyunları daha kolay bulmasını sağlamak acıyla yeni bir algoritma üzerinde çalıştığını biliyorsunuzdur. Bu Next fest etkinliğinde bunun tanıtımını yapmak için böyle bir şey düşünmüş Valve.

Kafadan 100XP' niz hazır. İyi forumlar.

Next fest etkinlik sayfasına giriş yapın. "keşif kuyruğu" kısmını bulun. Bu kısım sevdiğiniz oyunlara göre size demo oyunlar öneren bir algoritma sayesinde çalışıyor. Önünüze 12 adet oyun çıkacak. İlk 12 oyun önerisini sağdaki ok simgesine tıklayarak inceleyin. Ardından bir profil rozeti ile ödüllendirileceksiniz. Aynı şekilde devam edip rozet görünümünüzü değiştirmek isterseniz devam Et'e tıkladıktan sonra aynı işlemi 4 5 defa tekrarlayın. Profil rozetiniz bu sayede değişecek.

Steam'in son zamanlarda oyuncuların sevdiği oyunları daha kolay bulmasını sağlamak acıyla yeni bir algoritma üzerinde çalıştığını biliyorsunuzdur. Bu Next fest etkinliğinde bunun tanıtımını yapmak için böyle bir şey düşünmüş Valve.

Kafadan 100XP' niz hazır. İyi sosyaller.

Rozet geldi de level atlamıyor.

100XP geliyor zaten, kesin level atlayacaksınız diye bir şey yok.

Muhakkak gelmesi gerekir. Bir hata yapmış olmalısınız. Veya belki de yaptığınız zamandan itibaren birkaç saat geçmesi gerekiyordur emin değilim.

Hata falan yapmadım bu arada şu an 5.yapmaktayım ve yine gelmedi.

1664909406143.png

1664909432573.png

Ben daha fazla yapamıyorum. Rozet geldi ama 100 XP gelmedi. 70-80 XP geldi galiba, belki daha az. Başka yapmam gereken bir şey var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı