Çözüldü Steam "ödeme işleminiz tamamlanamadı" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

zEnes

Decapat
Daha fazla  
Papara kartımla daha önce oyun alışverişi yapmıştım fakat şu an yapamıyorum. Sebebini anlamış değilim. Kartım internet alışverişi ve yurt dışı alışverişlere açık.

Sıkıntı uygulama üzerinden Steam abonelik kısmında Steam için işlemlerin kapalı olmasıymış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bir kez satın alım yapınca Papara onu doğrudan abonelik olarak ekliyor. Onu kapatmak gerek, alışveriş yapılacağında da o kapatılan buton tekrar açılmalı. Papara'nın abonelik olarak ekleme sebebi bu diye biliyorum, yanlış biliyorsam eğer düzeltirseniz sevinirim.

Hocam bir kez satın alım yapınca Papara onu doğrudan abonelik olarak ekliyor. Onu kapatmak gerek, alışveriş yapılacağında da o kapatılan buton tekrar açılmalı. Papara'nın abonelik olarak ekleme sebebi bu diye biliyorum, yanlış biliyorsam eğer düzeltirseniz sevinirim.

Neden kapatmak gerek olduğunu anlayamadım.

Steam'de abonelik diye bir durum olmadığı için hesaptan para zaten çekmez, çekemez diye düşünüyorum.

Abonelik olduğu için aylık ödeme yapmaz mı Papara hesabından?

Şu konuyu okuyarakta netleştirebilirsiniz:

Papara Card'da abonelikler kısmındaki Steam her ay para çeker mi?

Geri
Yukarı