Steam "Ödeme işleminiz tamamlanmadı" hatası

RedOx

Kilopat
Arkadaşlar ikinci hesabımdan ana hesabıma hediye yollamaya çalışıyorum ancak bu hatayı veriyor. Önceden bu hesaptan o hesaba hediye oyun yollamıştım, böyle bir sorun olmamıştı ancak şu an bu hatayı alıyorum. Nasıl çözebilirim?

Şöyle bir şey okudum bir de. Eğer atacağınız hediyenin fiyatı hesabınızda yaptığınız toplam harcamadan fazla ise öyle bir durum oluşuyormuş.
Sanırım durum bu ancak bunu Steam destek ile irtibata geçip çözdüğünü söyleyenler olmuş. Merak ettiğim konu şu NBA 80TL civarındaydı ve 2. hesabım sadece CSGO ve ucuz birkaç oyunun olduğu bir oyunun bulunduğu bir hesap o yüzden NBA yollarken sıkıntı yaşamadım sanırım. Yani şu an yapacağım 80 TL'lik alışveriş için bu hesaba bir 80 daha harcamak saçma olur. Bu durumu umarım Steam çözer.
Şöyle bir şey okudum bir de. Eğer atacağınız hediyenin fiyatı hesabınızda yaptığınız toplam harcamadan fazla ise öyle bir durum oluşuyormuş.
Ardından da mailime bunu yolluyorlar.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (204).png
    Ekran Görüntüsü (204).png
    5 KB · Görüntüleme: 51
Sanırım durum bu ancak bunu Steam destek ile irtibata geçip çözdüğünü söyleyenler olmuş. Merak ettiğim konu şu NBA 80TL civarındaydı ve 2. hesabım sadece CS:GO ve ucuz birkaç oyunun olduğu bir oyunun bulunduğu bir hesap o yüzden NBA yollarken sıkıntı yaşamadım sanırım. Yani şu an yapacağım 80 TL'lik alışveriş için bu hesaba bir 80 daha harcamak saçma olur. Bu durumu umarım Steam çözer.

Ardından da mailime bunu yolluyorlar.

Mailden anladığım şey 72 saat sonra indirimli fiyatıyla tekrar alabilirsiniz diyor. Yanlış anlamış olabilirim.

Mailden anladığım şey 72 saat sonra indirimli fiyatıyla tekrar alabilirsiniz diyor. Yanlış anlamış olabilirim.
Anlatmaya çalıştıkları şu satın alım sırasında hata meydana geldiği için indirimler 30 Kasım'dan önce bitiyor olsaydı bile ben indirimli şekilde alabilecektim. 72 saat içinde tekrar deneyebilirsiniz diyor ancak zaman buna çözüm olmuyor. Desteğin bu sorunu çözdüğünü söyleyenler olmuş sanırım onların cevabını beklemek tek çarem.
Arkadaşlar sorunu çözdüm sizlerin de faydalanması için nasıl olduğunu belirticem.
Satın aldıklarımın tamamını cüzdandan değil de bütçeyi aşarak en az 1TL olmak kaydıyla karttan çektirdim ve bu şekilde hediyeyi ana hesabıma yollayabildim siz de deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı