Steam "Ödeme işleminiz tamamlanmadı" hatası

pc & laptop

Kilopat
1618176021499.png

Forumda uygun fiyatlı şekilde Steam bakiyemi eritmek için arkadaşlara oyun atıyorum. Ancak sürekli bu hatayı alıyorum. Yok mu bunun bir çözümü?
Belki düzelir diye kendime de oyun aldım, gene düzelmedi.

''Steam, yeni kuralları herhangi bir duyuru yapmadan hediye sistemine ekledi. Cüzdan fonlarını kullanarak hediye gönderdiğinizde şu anda bir Limit belirlenmiştir. Limit, onaylanmamış bir formülle hesaplanır ve toplam hediye alımlarınızın kendi satın alımlarınızı X 1.8 geçmemesi gerekir, limit aşılırsa aktiviteniz otomatik olarak olağandışı sayılır ve hesabınız ticari kullanım olarak kabul edilir.''

''Steam, yeni kuralları herhangi bir duyuru yapmadan hediye sistemine ekledi. Cüzdan fonlarını kullanarak hediye gönderdiğinizde şu anda bir Limit belirlenmiştir. Limit, onaylanmamış bir formülle hesaplanır ve toplam hediye alımlarınızın kendi satın alımlarınızı X 1.8 geçmemesi gerekir, limit aşılırsa aktiviteniz otomatik olarak olağandışı sayılır ve hesabınız ticari kullanım olarak kabul edilir.''
Eğer fazla hediye göndermişse evet dediğiniz olur ama hiç gönderemediyse hesabı güncellemeleri gerek. Steam destek gerekli cevabı verir.

Böyle şeyler zaten beni bulur.Şu hediye kullanımını ne zamandır kullanmadım, tam kullanacağım hata veriyor.

Geri
Yukarı