Steam Ödeme işleminiz tamamlanmadı hatası

redlikeroses

Centipat
Merhabalar, öncelikle 2 tane Steam hesabı kullanıyorum. Birisi bütün oyunlarıma sahip olduğum hesabım[1] diğeri ise CS:GO oynamak için kullandığım hesap[2]. [2] hesabında istediğim oyunun(Bannerlord) yarısı kadar para biriktirdim ve geri kalanını ise bakiye yükleğerek tamamladım. Para [2] hesabında yüklü ve daha önce de bunun gibi durumlarda birçok kez [1] hesabına hediye yollamışlığım var. Bu sefer bir hata ile karşılaştım ve çözümüne ulaşamadım. Hediye yolla kısmından kendi hesabımı [1] seçiyorum ve hediye yollamak üzere bütün işlemleri tamamladıktan sonra "Beklenmedik bir hata meydana geldi. Ödeme işleminiz tamamlanmadı. Lütfen Steam Destek ile irtibata geçin." Uyarısını alıyorum. Bir çok kez denedim fakat düzelmedi. Steam'e ticket yolladım fakat 3 4 gün içerisinde geri dönüş yapıldığını öğrendim ve çoğunlukla olumsuz karşılık veriyorlar diye okudum. Büyük bir hevesle oynamayı beklediğim bir oyundu şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim. Dipnot: İki hesabımın da bölgesi Türkiye olarak kayıtlı.

qw.png

1. Hesabınıza giriş yapıp hediyeyi kabul eder misiniz?
nasıl hediye kabul edildiğini bilmiyorum.
Steam desteğe yazdım ben aynı sorun için birkaç saat içinde sorunu düzelttiler.

Eki Görüntüle 530492
1.5 gün geçti fakat henüz cevap gelmedi ticketı güncelledim az önce.
Ticket'i beklemek zorundasınız, okuduğunuzun aksine genelde olumlu cevap alırsınız.
henüz cevap alamadım beklemedeyim..
son durum bu halde.

polk.png

Görüldüğü üzere olumlu yanıtı bırakın 4 gündür ticketıma cevap bile gelmedi... Steamin rezalet desteği...

Son düzenleme:

Geri
Yukarı