Steam Ödeme Sorunu

ERZURUMLU25

Hectopat
Daha fazla  
Resimde görüldüğü gibi indirimden faydalanıp oyun almak istedim fakat bana böyle bir sorun veriyor, daha önce birçok oyun aldım bu karttan ama nasıl oldu bilmiyorum.

B6DPQM.png

Yani demek istediğim tekrar tekrar satın almaya çalış. Alışverişe devam et butonuna tıkla tekrar satın almaya çalış. Devam et 15-20 kere dene olmazsa farklı bir kart dene. Ben bir kere 8-10 defa denedim en sonunda oldu.

Yani demek istediğim tekrar tekrar satın almaya çalış. Alışverişe devam et butonuna tıkla tekrar satın almaya çalış. Devam et 15-20 kere dene olmazsa farklı bir kart dene. Ben bir kere 8-10 defa denedim en sonunda oldu.
Birden fazla denediğimizde hesaptan fazla para çekilmez değil mi ?

Steam ödemenin onaylanmadığını belirttiği için öyle bir şey olma olasılığı sıfır. Zaten satın aldığı vakit bir kere almana izin verir ve seni uyarır bu oyun kütüphanenizde bulunmaktadır diye. Olmaz ama olsa bile aldığın oyunu geri verebilirsin zaten.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı