Steam ödemesi cüzdandaki para kullanılmadan nasıl yapılır?

SeriousSam

Decapat
Steam'de almak istediğim oyunun fiyatı 3.70, cüzdanımdaki miktar ise 3.08 ve bunun yanında kartımla tamamlamaya çalışıyor. Haliyle tamamlamaya çalıştığı ücret 62 kuruş olunca kartımdan çekemiyorum, sadece kartla ödemeye çalışıyorum fakat hiçbir şekilde değişmiyor. Çözümü nedir?

Pop Smoke

Hectopat
Makaleler
3
Yer
092MLBOA
Steam'de almak istediğim oyunun fiyatı 3.70, cüzdanımdaki miktar ise 3.08 ve bunun yanında kartımla tamamlamaya çalışıyor. Haliyle tamamlamaya çalıştığı ücret 62 kuruş olunca kartımdan çekemiyorum, sadece kartla ödemeye çalışıyorum fakat hiçbir şekilde değişmiyor. Çözümü nedir?
Başka çözümü yok ise oyunlardan biri için silah kaplaması satın alın paranız sıfırlansın.

EnoMann

Centipat
Yer
Gondor
Sadece kartla ödemek için sepete eklediğiniz ürüne ödemeye devam et deyin. Ardından size sormadan ödeme yöntemini geçecek. Sonra ileri ekranda ödeme yöntemini değiştirmek için mavi yazılı buton var.

Yeni konular

Yukarı