Steam ön siparişten sonra fiyat artar mı?

Ben de biliyorum o kadar olmaması lazım bir oyunun ama Türkiye şartları hocam yapacak bir şey yok alacağım çünkü seviyorum.

Hocam almayın demiyorum ki indirim bekleyip öyle de alabilirsiniz benim şahsi fikrim. 700 TL'yi başka bir işinize ya da ihtiyacınıza kullanmak daha mantıklı bence. Ama ben ille de almak istiyorum derseniz ön siparişteyken sipariş verdiğinizde farklı bir fiyat ödeyeceğinizi sanmıyorum. Ha mesela 700 TL'den ön sipariş verdiniz diyelim (ön siparişte ödeme yapılıyor mu bilmiyorum) eğer 700 TL'yi ödedikten sonra firma dedi ki vazgeçtim ben bu oyunu 850 liradan satacağım, o zaman sizin paranızı iade edip istediği fiyattan satabilir oyunu. Tabii böyle bir şey yapması firmaya prestij açısından kaybettireceği için öyle bir şey olacağını sanmam.

Sorduğum soruya cevap vermek dışında herkes her şeyi yazmış. Oyunu kesin alacağım arkadaşlar sadece fiyatı çıktıktan sonra artar mı diye sordum.

Sorduğum soruya cevap vermek dışında herkes her şeyi yazmış. Oyunu kesin alacağım arkadaşlar sadece fiyatı çıktıktan sonra artar mı diye sordum.

Hocam artabilir dedim ya. Piyasalarla alakalı bir durum. Yakın zamanda Elden Ring örneği var. Ben indirim beklerken zammı bastılar.

Geri
Yukarı