Steam Offline "Something went wrong while attempting to sign you in" hatası

508516

Centipat
Arkadaşlar Hogwarts Legacy için offline hesap almıştım. Bunu satıcıya sor diyebilirsiniz ama sorun galiba benim Steam Launcher'ımda. "Something went wrong while attempting to sign you in. Please try again later."
Bu hatayı alıyorum. Kullanıcı adı ve şifreyi girdiğimde biraz bekletip bu çıkıyor. Hesaba girmiyor. Bir ara çalıştırdan temp klasörünü temizledim sonra açıldı ama şimdi
açılmıyor. Yoğunluktan olabilir diyeceğim ama webde hesaba girebiliyorum. Steam başlatıcısını silmeyi düşündüm ama yüklü oyunlarıma bir şey olur diye güvenemedim.

1.PNG

Offline hesap dışındaki kendi ana hesabın ile giriş yapmayı denedin mi? Onda da aynı hatayı alıyor musun?
Yok kendi hesabımda hiçbir sıkıntı yok. Ama offline hesap web'te çalışırken uygulamada çalışmıyor. Yoğunluktan falan mı bilmiyorum ama birinde çalışırken diğerinde çalışmamasını anlamadım.

Steam ile alakalı bir şey bu biraz beklerseniz düzeleceğini umuyorum.
Bekledim sabah oldu ama düzeltemedim. Daha önce hesaplarda bir sıkıntı yaşamamıştım. Bu sefer dolandırıldım sanırım.

Arkadaşlar, bu guardsız hesaplarda yoğunluktan olan genel bir sorunmuş. Sonradan öğrendim bunu. Konu kilitlenebilir. Beklemekten başka çözümü yok gibi gözüküyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı