Steam orijinal Max Payne 1 Açılmıyor

asabi_limon

Decapat
Yer
KRAL GENCEBAY
Daha fazla  
Meslek
-
Steam'den aldığım Max Payne 1 açılmıyor. Öncelikle "exeption in startupinit: Directory\data not found" hatası veriyordu sosyalde Çözüldü: Orijinal Max Payne Exeption in startupinit:Directory\data not found hatası şu arkadaşta aynı sorunu yaşamış benimle denilenleri yaptım ama olmadı. Bu işlemleri yaptıktan sonrada artık "exeption in startupinit: Directory\data not found" bu hatayı ALMAMAYA başladım :D

Şimdi is Steam'den oyunu çalıştıra tıklıyorum 2-3 saniye bekliyorum tekrar o oynama butonu oynaya dönüyor yani açılmıyor

Bilen varsa yazsın :D

Dosya Ekleri

• 1616154840207.png
    1616154840207.png
    5,7 KB · Görüntüleme: 64
Rapor paylaşın hocam.

Ben de ilk yüklediğimde açamamış buradaki rehberle açmıştım. Lakin aldığım hatayı hatırlayamıyorum. Belki sizin de işinize yarar diye atmak istedim. (İki oyunu da)
Hocam siz bu işlemi yaparken oyunun uyumluluk ayarları sıfırdı değilmi yani ilk yüklnemiş halinde ne işaretlendiyse oydu ?

Diğer uyumluluk ayarlarıyla deneyin ve attığınız linkteki ayarlarla deniyorsanız dosyaları doğrulayıp deneyin birde. :(
Hocam hepsini denedim sizde sorun ne oluyordu tam olarak sizde

Bende şuan oyun açılmıyor ve steamden çalıştıra tıkladıgımda 3 saniyeliğine Oyunu oynuyo gözüküyorum ve tekrar oynamıyo gözüküyorum

Geri
Yukarı